• 09:00 - 20:00

  пн - вс

 • В. Житомирська 27

  офіс 27а

Економія на послугах вантажників

Вантажоперевезення та вантажників прийнято оплачувати погодинно. Складно в цій послузі визначати вартість іншими методами, тому замовникам доводиться підлаштовуватися під такі рамки. З урахуванням труднощів переїзду можна збільшити ціну або знизити її. Спробуємо розібратися в економії на вантажників, і що повинен при цьому робити клієнт.

 1. Клієнт ще до приїзду вантажників може частково знести речі до місця їхнього навантаження.
 2. Розчищаємо проходи до меблів і побутової техніки.
 3. Скотчем робимо імпровізовані ручки на речах, якщо їх немає.
 4. Пакуємо невеликі товари в коробки.
 5. Залишаємо двері в квартиру, будинок і під'їзд відкритими.
Прості дії від клієнта допоможуть значно заощадити на послугах вантажників. Також рекомендується заздалегідь консультуватися з оператором з приводу особливостей переїзду. Поради допоможуть краще зорієнтуватися на місці при прибутті автомобіля, який залишиться швидко завантажити.

Виклик вантажників раніше транспорту

Автомобіль потрібен тільки для його завантаження. Простий у дворі нічого в переїзді не вирішує, а тільки збільшує оплачувані годинник. Куди вигідніше заздалегідь домовитися про зустріч з вантажниками: приблизно за 1 годину до транспорту. Цього часу цілком вистачить на підготовку меблів і побутової техніки до переїзду: упаковка, винос на вулицю, вигідна розстановка по відношенню до кузова автомобіля.

Ще виклик вантажників заздалегідь допоможе точніше визначитися з необхідним видом транспорту. Нерідко замовники неправильно припускають про необхідному їм кузові. Підсумком стає недостатня місткість або напівпорожній транспорт, що має на увазі переплату за більш габаритну машину. Вантажопідйомність безпосередньо впливає на ціну транспортного засобу, тому експертна думка в цьому питанні допоможе заощадити.

Транспортування непотрібних або незатребуваних сім'єю речей

У кожного в будинку є речі, які умовно використовуються: пару раз на рік. Однак при переїзді стає питання і про їх транспортуванні. Можливо, що ще до замовлення послуги вантажників, варто переглянути цінність деяких речей: щось вигідніше подарувати, а інше викинути.

Економія полягає вже не тільки в збереженні місця в кузові автомобіля, але і можливості щось перепродати. Під переїздом мається на увазі перевіз необхідних сім'ї або офісу речей. Звільнення від невикористаного товару додатково знижує навантаження на вантажників, які впораються з роботою швидше і без зайвого клопоту.

Окрему увагу:
 • антикваріату;
 • крихким речей;
 • техніці точного обчислення.
Про цю категорію майна варто подбати особисто. Іноді є сенс перевозити вручну у власному автомобілі або відправити кур'єром. Вантажники працюють акуратно, але всіх особливостей характеристик вантажу знати ніяк не можуть.
Нас обирають тому що :

Затребуваність в послугах вантажників завжди актуальна, тому що вантажити самостійно, часто нереально. Тому розумно звернутися в спеціальні організації з широким спектром послуг з доставки вантажів і його навантаження і вивантаження.

 • гідні тарифи на вантажоперевезення
 • дбайливо ставимося до майна клієнтів
 • працюємо БЕЗ вихідних
 • надаємо повний спектр послуг вантажоперевезень
 • гарантуємо якісні послуг по первозки будь-якого вантажу
 • швидка подача авто