• 09:00 - 20:00

    пн - вс

  • В. Житомирська 27

    офіс 27а

Оренда газелі для перевезення

Якщо вам необхідно організувати офісний, дачний або, припустимо, квартирний переїзд, зверніть увагу на можливість оренди Газелі. Як показує практика, саме цей маневрений і досить вантажопідйомний автомобіль стає кращим рішенням в більшості випадків. Орендувавши його на бажаний термін, ви можете позбавити свій особистий транспорт від передчасної поломки, до якої може призвести перевезення негабаритних і великовагових вантажів.

Якщо вас цікавить оренда Газелі Київ, звертайтеся в нашу компанію. Незважаючи на доступну вартість послуги, в її високій якості ви можете не сумніватися. З кожним замовником буде укладено офіційний договір, який гарантує збереження майна.

Послуги: оренда газелі з вантажниками в Києві

Одна з переваг нашої компанії полягає в тому, що ми практикуємо комплексне надання послуг. Вам буде запропонована вигідна оренда Газелі з водієм Київ. А також (при необхідності) вантажно-розвантажувальні роботи, упаковка цінного майна, складання-розбирання меблів, демонтаж вбудованої техніки і побутових приладів.

Звертайтеся до нашого менеджера, і він підбере для вас той варіант Газелі, який найбільше відповідає вашим потребам:

Тент / борт. Бортові авто дозволяють транспортувати найрізноманітніші вантажу - від будматеріалів і до предметів інтер'єру. Накривши кузов тентом, можна отримати справжню будку для безпечного перевезення будь-якого цінного майна, і в тому числі, дорогої побутової техніки;
Промтоварні фургони. Такі Газелі вибирають для переміщення нехарчової і харчової продукції, невибагливої ​​до температурного режиму. До речі, під знаменитою маркою випускаються і термобудки - для доставки охолоджених напівфабрикатів і м'яса;
Суцільнометалеві моделі. Також використовуються, в основному, для перевезення продуктів харчування;Оренда газелі
Подовжені модифікації. Краще рішення для вантажоперевезень об'ємних і разом з тим легковажних речей - рулонного утеплювача, верхнього одягу, меблювання і т.д.
Вдаючись до послуг нашої компанії, про збереження свого вантажу і дотримання термінів перевезення ви можете не хвилюватися. Ми надамо вам ту Газель, яка дозволить виконати офісний або домашній переїзд і швидко, і безпечно, і недорого.

Оренда газелі в Києві ціна від Move-Team

Якщо вас цікавить оренда Газелі в Києві, ціна питання не повинна мати ключового значення. Телефонуйте і пишіть нашим фахівцям: вони підкажуть вам розумні варіанти економії і розроблять максимально ефективний маршрут вантажоперевезення.

Точна вартість оренди Газелі залежить від виду автомобіля, тривалості його пересування, обсягу і типу майна, що перевозиться, необхідності в додаткових послугах. Приблизні розцінки ви можете дізнатися прямо зараз - отримаєте детальну консультацію менеджера онлайн або по телефону
Авто 1 год Мін-й замовленння км по Україні
Газель 3 метри (9-12 кубов) 170 грн 510 грн 9 грн
Газель 4 метри 180 грн 540 грн 9 грн
Газель піраміда 200 грн 600 грн 10 грн
Нас обирають тому що :

Затребуваність в послугах вантажників завжди актуальна, тому що вантажити самостійно, часто нереально. Тому розумно звернутися в спеціальні організації з широким спектром послуг з доставки вантажів і його навантаження і вивантаження.

  • гідні тарифи на вантажоперевезення
  • дбайливо ставимося до майна клієнтів
  • працюємо БЕЗ вихідних
  • надаємо повний спектр послуг вантажоперевезень
  • гарантуємо якісні послуг по первозки будь-якого вантажу
Оренда газелі