• 09:00 - 20:00

  пн - вс

 • В. Житомирська 27

  офіс 27а

Швидка доставка будматеріалів

Доставка будматеріалів з епіцентру
Будівельні не виходить так просто занурити і доставити за адресою. Вони займають багато місця і до того ж дуже важкі. Тут без вантажного транспорту не обійтися, а тому доводиться звертатися до компаній з вантажоперевезення. Великий вибір автопарку дозволяє оптимально підібрати автомобіль під потреби замовника, занурити зусиллями вантажників, доставити на потрібний поверх по прибуттю.
Доставка будматеріалів з Епіцентру, Леру Мерлен обходиться недорого. Кожен може заощадити час і гроші, звернувшись за допомогою до вантажникам: не ризикуючи своїм здоров'ям, коли мова стосується мішків з цементом. Такий оперативності, а тим більше фінансової вигоди неможливо одержати від самого гіпермаркету, який зацікавлений виключно в продажу товару.

Низькі ціни на послуги з доставки будматеріалів з гіпермаркетів

Мало просто купити будматеріали, які набагато складніше доставити в квартиру минаючи численні поверхи. Тут доречніше вдатися до сторонньої допомоги професійних вантажників. Вартість послуг формується індивідуально згідно вазі і габаритам вантажу. Отримати детальну інформацію можна прямо зараз зв'язавшись з оператором.

Move-Team оперативна команда з будь-якого питання пов'язаного з доставкою будматеріалів з Епіцентру і Леру Мерлен. З гіпермаркетами вже довгий час налагоджений контакт в плані відвантаження товарів з їх складів. Самостійно буває складно знайти потрібного продавця, а що говорити про відвантаження, де задіють кілька співробітників магазина.

Досвід від Move-Team допоможе оздоблювальних матеріалів

 1. Швидкий підбір транспорту за габаритами і вантажопідйомності. 
 2. Доставка будматеріалів з епіцентру Київ
 3. Відправлення бригади з достатньої кількості людей.
 4. Наявність засобів захисту і пристосувань перенесення вантажу вручну.
 5. Повне сприяння нашим вантажникам з боку Епіцентру і Леру Мерлен.
Не можна не відзначити відданість європейським цінностям серед вантажників і водіїв: завжди зважають на становище клієнта. Доставка будматеріалів процес складний, тому позаштатні ситуації виникають постійно. Додаткова плата стягується у виняткових випадках після обопільних домовленостей, що складно уявити серед інших транспортних компаній Києва. Від Move-Team можна очікувати тільки оперативності, знижки постійним клієнтам, високопрофесійний підхід до ручних підйомів вантажів по поверхах, але ніяк не випадки особистої вигоди.

Співпраця з Move-Team вибудовується на взаємовигідній контракті, а не усних домовленостей, які можуть легко змінюватися. Фіксовані ціни послуг і матеріальна відповідальність за вантаж надає замовникам безпеку їх інвестицій. З нами співпрацюють великі компанії по ремонтам, а також пересічні мешканці столиці - доставки в кінцевому підсумку вигідні всім людям вибрали для себе Move-Team.
Нас обирають тому що :

Затребуваність в послугах вантажників завжди актуальна, тому що вантажити самостійно, часто нереально. Тому розумно звернутися в спеціальні організації з широким спектром послуг з доставки вантажів і його навантаження і вивантаження.

 • гідні тарифи на вантажоперевезення
 • дбайливо ставимося до майна клієнтів
 • працюємо БЕЗ вихідних
 • надаємо повний спектр послуг вантажоперевезень
 • гарантуємо якісні послуг по первозки будь-якого вантажу
Доставка будматеріалів з епіцентру