• 09:00 - 20:00

    пн - вс

  • В. Житомирська 27

    офіс 27а

Виклик вантажників на будь-який вид робіт

Компанія Move-Team надає можливість взяти на себе всі клопоти по перенесенні вантажів будь-якої складності. Незалежно від того, чи планується перевезення меблів, будівельних матеріалів, товарів торгівлі або будь-якого іншого вантажу, працівники впораються з цим завданням швидко і професійно. Навіть позбавлення від старих меблів або залишків матеріалів після ремонту може відбуватися більш привабливо, коли непотріб зникне без участі власників квартири або житлового будинку.

Одним з істотних переваг компанії Move-Team є графік роботи, який передбачає цілодобове обслуговування наших клієнтів за попередньою домовленістю. Особливо це актуально для розвантаження товарів на складських приміщеннях, адже фура з продукцією може прибути в будь-який час.

Оплата обчислюється з моменту прибуття команди фахівців на місце і початку роботи. Вантажники працюють без перерв і перекурів, тому вартість послуг включає тільки "чисте" час роботи.

Вантажники на склад в Києві і області від Move-Team

Move-Team надає весь спектр послуг з перенесення вантажу на складських приміщеннях Києва та області, який може включати:

перенесення предметів всередині складського приміщення, вивантаження і навантаження товару з транспортних засобів.

Всі працівники володіють необхідними навичками і міцним фізичним здоров'ям, щоб справлятися з перенесенням вантажів різної складності. Необхідна екіпірування, знання техніки безпеки і деяких нюансів по перенесенні великовагових вантажів дозволяють швидко і акуратно виконати поставлені завдання.

Наші вантажники працюють цілодобово

Графік роботи 24/7 стає все актуальнішою в усіх сферах послуг. Скажений ритм життя не дозволяє зупинятися ні на секунду і в деяких ситуаціях стає абсолютно неможливо очікування. Саме для таких життєвих обставин і існує цілодобовий графік роботи команди вантажників, які допоможуть перенести вантаж в будь-який час доби.

Навантаження товару в супермаркети і невеликі магазини роздрібної торгівлі - тепер все це можна зробити в будь-який зручний час.

При узгодженні роботи необхідно врахувати кілька нюансів, які можуть вплинути на остаточну вартість послуг:

габарити вантажу, вага однієї яку переносять одиниці, поверховість будівлі.

Замовити одного або цілу бригаду вантажників можна як на одну годину, так і на цілий день. Для цього необхідно визначити фронт робіт, що виконуються і повідомити про це фахівцеві компанії, який підкаже оптимальну кількість працівників.
Тариф Мін-е замовлення ( 2 години) 1 год по Києву За Києвом +1 год подача
1 вантажник 200 от 100 100
2 вантажника 400 200 200
4 вантажника 800 400 400
6 вантажників 1200 600 600
Нічний тариф Мін-е замовленя ( 3 год) додатково вартість \ 1 год
1 вантажник 400 + оплата проїзду 150 грн
Нас обирають тому що :

Затребуваність в послугах вантажників завжди актуальна, тому що вантажити самостійно, часто нереально. Тому розумно звернутися в спеціальні організації з широким спектром послуг з доставки вантажів і його навантаження і вивантаження.

  • гідні тарифи на вантажоперевезення
  • дбайливо ставимося до майна клієнтів
  • працюємо БЕЗ вихідних
  • надаємо повний спектр послуг вантажоперевезень
  • гарантуємо якісні послуг по первозки будь-якого вантажу
Вантажники