• 09:00 - 20:00

  пн - вс

 • В. Житомирська 27

  офіс 27а

Послуги вантажників - швидкий квартирний переїзд


Організувати переїзд квартири не так просто, як може здатися на перший погляд. Проблеми можуть виникнути на будь-якому етапі процесу: від упаковки цінного майна до виконання розвантажувально-навантажувальних робіт. Якщо ви не хочете витрачати час і сили даремно, і не бажаєте навантажувати особистий автомобіль негабаритним і великоваговим вантажем, істотно погіршує його технічний стан, звертайтеся за допомогою до професіоналів.

Організовуючи і виконуючи переїзд квартири Київ, фахівці нашої фірми беруть рішення всіх проблем на себе. Ми розробимо оптимальний маршрут вантажоперевезення, підберемо відповідний вид транспорту, надамо пакувальні матеріали і проведемо доставку вашого майна дбайливо і в короткі терміни.

Комплекс: вантажники і машина для переїзду в Києві


Одна з переваг нашої компанії полягає в тому, що ми надаємо повний комплекс послуг. Вам не доведеться проводити навантажувальні та розвантажувальні роботи, пакування або складання-розбирання меблів, побутової техніки та інших предметів інтер'єру.

У розпорядженні наших досвідчених майстрів - широкий автопарк спецтехніки для швидких і безпечних вантажоперевезень. Звернувшись до нас, і збереження свого цінного майна ви можете не хвилюватися - з кожним замовником буде укладено офіційний договір про співпрацю.

Якщо вас попереду чекає квартирний переїзд, послуги вантажників вам потрібні неодмінно. Вони дозволять уникнути небезпеки пошкодження ваших речей. Ми гарантуємо швидке та якісне надання послуг. Фахівці прибудуть на вашу адресу в заздалегідь обумовлений термін, і проведуть необхідні заходи на професійному рівні.

Квартирний переїзд - вартість пропозиції


Якщо вам потрібен квартирний переїзд, ціна питання не повинна мати ключового значення. Телефонуйте і пишіть фахівцям нашої компанії, і ви уникнете переплати.

Вартість послуги складається з таких чинників, як:

 • Маршрут вантажоперевезення;
 • Необхідність пакування речей, збирання-розбирання меблів і інших додаткових послуг;Квартирний переїзд
 • Кількість задіяних вантажних автомобілів і вантажників;
 • Тривалість роботи машин і фахівців вантажний бригади на об'єкті.
 • Перед початком співпраці ми оцінимо майно, що перевозиться відсортуємо і, при необхідності, демонтуємо його. Завдяки наявності спеціалізованого інструментарію, з розбиранням і демонтажем предметів обстановки проблем не виникне.
Якщо у вас виникли питання по організації і вартості квартирного переїзду, або ви вже хочете здійснити вигідне замовлення, телефонуйте і пишіть нашому менеджеру прямо зараз.
Мин-й заказ вантажники Грузовик Стоимость 1-го часа услуги
610 грн\2 год 1 вантажник\160грн Бус\450грн\ 2 год 230 грн
830 грн\2 год 2 вантажника\ 320 грн\ 2 год Газель\510 грн\ 2 год 330 грн
1520 грн\3 год 2 вантажника\ 320 грн\ 2 год МАН 5т\1200 грн\3 год 460 грн
Додатково Этажи
Вартість 1-го поверху від 5 грн\ поверх
Додатково Вага
Речі важче 80 кг від 1.5 грн\кг
Речі важче 200 кг від 2 грн\кг
Складне розбирання \ збирання меблів договірна
Нас обирають тому що :

Затребуваність в послугах вантажників завжди актуальна, тому що вантажити самостійно, часто нереально. Тому розумно звернутися в спеціальні організації з широким спектром послуг з доставки вантажів і його навантаження і вивантаження.

 • гідні тарифи на вантажоперевезення
 • дбайливо ставимося до майна клієнтів
 • працюємо БЕЗ вихідних
 • надаємо повний спектр послуг вантажоперевезень
 • гарантуємо якісні послуг по первозки будь-якого вантажу
Квартирний переїзд