• 09:00 - 20:00

  пн - вс

 • В. Житомирська 27

  офіс 27а

Переїзд ресторанів кафе в Києві
Переїзд кафе і ресторанів - Київ

З урахуванням специфіки кафетеріїв і ресторанів будь-який переїзд тут стає проблемою. Доводиться перевозити великі, габаритні і важкі вантажі, а також безліч дрібних речей. Чи впорається з таким самостійно практично неможливо, тому варто вдатися до вантажоперевезень. Наявність автопарку і бригади вантажників вирішує питання з переїздом за один день.

Що входить в послугу переїзду ресторану і кафе

 1. Виїзд оцінювача з точним визначенням вартості послуги.
 2. Надання вантажного автомобіля необхідної вантажопідйомності.
 3. Виїзд бригади вантажників зі спорядженням для ручного навантаження.перевезення кафе та ресторанів
 4. Упаковка і відповідно подальша розпакування вантажів.
 5. Прибирання слідів присутності вантажників.
 6. Фіксована ціна для замовника.
Умовно автопарк для оренди розділяється на чотири категорії:
 • міні Буссе;
 • максі Буссе;
 • газелі підвищеної вантажопідйомності;
 • вантажні багатотонні автомобілі.

Доступно, а що головне - якісно

Переїзд ресторану - це погодинна оплата послуг. Саме від оперативності вантажників і транспорту залежить вигода для клієнта. Ми завчасно прибуваємо на місце і працюємо відповідно до заздалегідь прописаним планом. Якщо і виникають непередбачені труднощі, то про них негайно доповідають замовнику, щоб вирішити питання з обопільною вигодою.

Послуги, супутні вантажоперевезень ресторану

Крім самого переїзду ресторану і кафе надаються додаткові послуги. До них можна віднести: розвезення товару по точкам, перевезення офісних приміщень, техніки та інших вантажів. Кожен підприємець отримує можливість комплексно і за один день виконати зміну місце локації свого бізнесу.

Співпрацюємо разово і на постійній основі

Необов'язково бути постійним клієнтом нашої мувінгової компанії, але саме таким клієнтам надаються знижки. Рекомендуємо в обов'язковому порядку викликати до себе оцінювача, який відразу опише процедуру переїзду і підбере відповідний клієнту тариф. Питання формального характеру легко дозволять наші оператори. За кожен вантаж призначається матеріальна відповідальність - кожен довірений нам товар буде доставлений безпечно незалежно від дороги і поверховості нового приміщення
Нас обирають тому що :

Затребуваність в послугах вантажників завжди актуальна, тому що вантажити самостійно, часто нереально. Тому розумно звернутися в спеціальні організації з широким спектром послуг з доставки вантажів і його навантаження і вивантаження.

 • гідні тарифи на вантажоперевезення
 • дбайливо ставимося до майна клієнтів
 • працюємо БЕЗ вихідних
 • надаємо повний спектр послуг вантажоперевезень
 • гарантуємо якісні послуг по первозки будь-якого вантажу
Переїзд ресторанів кафе