• 09:00 - 20:00

    пн - вс

  • В. Житомирська 27

    офіс 27а

Правильна транспортування побутової техніки. Поради фахівців.

Нас постійно оточує велика кількість побутової техніки. Це і телевізори, і холодильники, і пральні машини, а також багато іншого. Багатьом з нас за своє життя доводиться часто переїжджати, змінювати місце проживання. Від того, наскільки правильно при цьому відбувається транспортування побутової техніки, залежить не тільки її працездатність, а й термін служби. Розберемо як перевозити холодильник і пральну машину.

А ви знаєте як перевозити холодильник?

На жаль, це відомо не всім. Перш, ніж зайнятися пакуванням холодильника, потрібно вивчити інструкцію по його експлуатації. Там напевно сказано, що перевезення здійснюється в строго вертикальному положенні. Це потрібно для запобігання поломок компресора. Попередньо апарат повинен бути розморожений, вимитий і просушений. Також необхідно зняти всі виступаючі елементи, ручки та інше обладнання, що дозволяє це зробити. Сам предмет транспортування потрібно обернути в кілька шарів м'якою тканиною або спеціальним полімерним матеріалом. Після цього він акуратно встановлюється в автомобілі і фіксується такелажними ременями.

Перевезення пральної машини

Перш, ніж приступити до перевезення потрібно злити воду, від'єднати всі шланги. Всі знімні і висувні елементи запаковуються окремо. Не забудьте закріпити барабан спеціальними знімними болтами. Вони йдуть в комплекті з усіма пральними машинами. Фахівці від «Move-team», які здійснюють перевезення пральних машин в Києві, рекомендують здійснювати транспортування в пакувальній коробці. Якщо вона втрачена, можна використовувати будь-яку іншу, схожу за формою і розміром.

Правильна перевезення холодильника і пральної машини від «Move-team»

На перший погляд, всі вищевикладені процедури з перевезення легко зробити самому. Але де знайти транспорт, пакувальний матеріал, фахівців, які проводитимуть технологічні процедури до і після транспортування техніки? А ви впевнені, що самі зможете правильно закріпити барабан пральної машини або винести холодильник? Є повна упевненість в тому, що до нового місця проживання приїде холодильник і пральна машина, а не металобрухт?

Тому краще всього довірити цей процес професіоналам з «Move-team», які спеціалізуються на перевезенні в Києві холодильників та іншої побутової техніки. Крім спеціалізованого транспорту, вони мають великий досвід роботи з перевезення великогабаритної техніки. Буде надано необхідний пакувальний матеріал, дотримана акуратність на всіх етапах перевезення.

Хочете перевезти холодильник або пральну машину в Києві без проблем ?! Звертайтеся в «Move-team» номер 1 вантажники в Києві!
Нас обирають тому що :

Затребуваність в послугах вантажників завжди актуальна, тому що вантажити самостійно, часто нереально. Тому розумно звернутися в спеціальні організації з широким спектром послуг з доставки вантажів і його навантаження і вивантаження.

  • гідні тарифи на вантажоперевезення
  • дбайливо ставимося до майна клієнтів
  • працюємо БЕЗ вихідних
  • надаємо повний спектр послуг вантажоперевезень
  • гарантуємо якісні послуг по первозки будь-якого вантажу
Перевезення холодильника