• 09:00 - 20:00

  пн - вс

 • В. Житомирська 27

  офіс 27а

Зберігання речей в Києві: для приватних і бізнес цілей

Склад зберігання речей

Сучасний переїзд офісу має на увазі транспортування великої кількості майна: меблі, оргтехніка, побутова техніка, канцтовари, документи та архіви. Іноді в новому приміщенні недостатньо місця або немає необхідності в перевезенні старого обладнання. Приблизно така ж ситуація з побутовим переїздом: квартирному або дачному. Меблі і техніка просто може не поміститися в новому житлі, що змушує до тимчасового або постійного зберігання незатребуваного майна.

Вирішити такі питання береться наша компанія - зберігання речей в Києві на складах, міні-складах, боксах. Приміщення різних габаритів по площі і висоті. Тепер немає необхідності в термінових розпродажів, де товари припадати розпродавати за заниженими цінами через відсутність місця його зберігання. Особливо цінні речі пропонується і зовсім залишити на постійне перебування в наших складах. Варто ставитися до даної послуги, як до можливості оренди додаткової кімнати або цілого гаража, де зручно в будь-який час складувати майно.

Чому зберігання речей в Києві варто замовляти в Мув-Тім

У нас клієнт отримує не просто складське приміщення минулого десятиліття. Багато хто стикався з тим, що деякі орендодавці пристосовували для зберігання речей будівлі, які не призначені для цього. Ризики псування майна або його крадіжки кратно зростає, тому на ринку подібні послуги не користуються попитом. А адже в США контейнерна система збереження непотрібних або особливо цінних речей процвітає не одне десятиліття. Не варто піддаватися стереотипам, а краще особисто випробувати варіант із зберіганням від сторонньої компанії.

Сучасні модифіковані склади від Мув-Тім вже довели свою ефективність на ринку Києва. Тепер тимчасове зберігання речей доступно кожній людині або підприємцю: вартість варіюється відразу за кількома параметрами. Своєчасне обслуговування як технічне, так і консультаційне підводить до вибору саме стороннього приміщення в якості збереження техніки, меблів і важливих документів.

Переваги зберігання речей не вдома

 1. Будь склад спеціально пристосований для збереження різного роду речей і товарів, тому простір використовується максимально ефективно.
 2. Наша оренда міні-складу відрізняється простим замовленням послуги незалежно від ситуації на ринку: немає необхідності запитувати дозволу у сусідів і отримувати згоду інших власників вашого майна.
 3. Надається гарантована допомога вантажників. Клієнт отримує можливість тільки курирувати переїздом і не ризикувати власним здоров'ям.
 4. Наш склад для речей інноваційний, де безпеки відводитися ключовий момент.
 5. Питання, де зберігати речі в Києві з гарантією і страховкою, має тільки одну відповідь - складські приміщення від Мув-Тім.

Особливості та специфіка зберігання речей в міні-складах

Варто усвідомлювати, що не всі речі і товари приймаються для зберігання в Києві. Для цього є безліч факторів, але вони інтуїтивно зрозумілі. Так продукти харчування швидко псуються, тому потребують особливих умов. Рослини і тварини вимагають за собою догляд, а це має на увазі постійну присутність людей біля боксу. Про всі нюанси послуги варто заздалегідь дізнатися у оператора нашої компанії.

Ціна послуги зберігання речей в Києві

Вартість формується відповідно до кількома критеріями речей і товарів, які клієнт збирається здати на зберігання. Нашими менеджерами можуть пропонуватися великі складські приміщення або міні-склад. Іноді вигідніше орендувати кілька невеликих приміщень, а в інших випадках майно просто не поміститися без додаткової розбирання. У будь-якому випадку остаточне рішення залишається за орендарем, тому є сенс не поспішати і ретельно обміркувати запропоновані варіанти.

Замовте прямо зараз - вже сьогодні здасте речі на зберігання

Простота послуги зберігання речей в Києві дійсно зручніше того, як люди ламають голову над завданням переїзду в гараж, на горище, в підвал. Забудьте про захаращеності корисної площі і прибережіть її для інших більш важливих потреб, ніж складування незатребуваною техніки або меблів. Компанія Мув-Тім вже готовий взяти ваше майно для зберігання, а наші вантажники допоможуть з офісними, квартирними і виробничими переїздами.
6 причин орендувати склад в компанії Мув-Тім
Наші переваги
Наш складІнший склад
Відсутність будь-яких прихованих платежів
Будь-який спосіб оплати
Доступ до вашого боксу в будь-який час доби
Працюємо за договором
Сухі приміщення і теплі приміщення
Бокси від 1м² завжди в наявності

Скільки коштує зберігання речей в боксах

Ціна вказана за термін зберігання 1-го місяця
1м²600 грн
1м³385 грн
1,5м³580 грн
1,3м²720 грн
2м²900 грн
2,5м²1100 грн
3м²1300 грн
4м²1750 грн
6м²2450 грн
12м²4700 грн

Що ми приймаємо на зберігання

Предмети, які ми беремо на зберігання:Речі, які не можна зберігати на складі:
✅ Побутову техніку та меблі|❌ Паливо та ПММ
✅ Скутери, човни, снігоходи та ін.|❌ Речовини з летючими запахами
✅ Декорації та знімальний інвентар|❌ Балони
✅ Велосипеди, коляски, санки, лижі|❌ Токсичні речовини
✅ Товари для інтернет-магазинів|❌ Вибухонебезпечні предмети і зброю
✅ Інвентар літніх павільйонів (столи, намети)|❌ Тварин, рослини і продукти
Нас обирають тому що :

Затребуваність в послугах вантажників завжди актуальна, тому що вантажити самостійно, часто нереально. Тому розумно звернутися в спеціальні організації з широким спектром послуг з доставки вантажів і його навантаження і вивантаження.

 • гідні тарифи на вантажоперевезення
 • дбайливо ставимося до майна клієнтів
 • працюємо БЕЗ вихідних
 • надаємо повний спектр послуг вантажоперевезень
 • гарантуємо якісні послуг по первозки будь-якого вантажу
Склад зберігання речей