• 09:00 - 20:00

  пн - вс

 • В. Житомирська 27

  офіс 27а

Перевезення широкоформатного плитки в Києві

Перевезення широкоформатного плитки
Плитка залишається крихким вантажем. Транспортування стикається з безліччю труднощів, а проста розвантаження призводить до появи відколів і тріщин на поверхні товару. Тут необхідний досвід в подібних справах або задіяння компаній, що спеціалізуються на перевезенні широкоформатного плитки. В обох варіантах без спеціального транспорту не обійтися. При цьому важливо правильно прокласти маршрут в обхід нерівній дорозі і вибоїнах.

Сама перевезення широкоформатного плитки - це найважливіший етап економії для приватників і компаній. Уже в процесі її безпосереднього укладання виникає менше шансів шлюбу, що змушує задуматися про послуги транспортних компаній. Не останнім моментом залишається вага вантажу: плитка може важити сотні кілограм при масштабному будівництві. Тут і розвантаження потребують залучення допоміжної техніки, а також пристосувань для перенесення вантажниками.

Безпечна доставка на піраміді

Для перевезення широкоформатного плитки фахівцями використовується автомобіль з пірамідою. Подібна конструкція пройшла тривалий випробування в різних куточках нашої країни. Незалежно від асфальтного покриття або його відсутності товар гарантовано доїжджає до покупця в цілісності. Варто брати до уваги, що піраміда справляється з транспортуванням і більш тендітних матеріалів, наприклад, скляних панелей.

Розвантаження, підняття на поверх і занесення в приміщення

Наша компанія комплексно займається питанням транспортування широкоформатного плитки. Розвантаження виконується зусиллями стількох вантажників, скільки буде потрібно для гарантування безпеки вантажу. Спеціальний одяг з натільними лямками при необхідності дозволяє впоратися з вивантаженням вантажу на сотні кілограм.

Особливо увага приділяється моменту підняття на поверх і заносу в приміщення. Висотні будівлі володіють різною по практичності плануванням. Іноді відсутня можливість підняття товару на поверх ліфтом, що актуально для ще споруджуваних об'єктів або проходять реконструкцію. Подібні роботи виконати самостійно практично неможливо. Навіть впоравшись з таким завданням виникає ризик отримання травм та інших каліцтв.

Допомога в роботі на об'єкті

Допомога в роботі на об'єкті Наші співробітники не тільки займаються транспортними послугами, але і надають допомогу при укладанні та інших підсобних робіт. Широкоформатний плитка незалежно від досвіду роботи з нею залишається габаритним і важким вантажем. Тут без підсобних робіт складно в терміни виконати поставлене перед робочим завдання. Такі нюанси обговорюються окремо з операторами нашої компанії - консультації вигідний кожної зі сторін співпраці.

Замовляйте вигідну перевезення широкоформатного плитки у нас
 1. Працюємо на перспективу постійної співпраці з замовником - відповідальність гарантується.
 2. Несемо матеріальну відповідальність за транспортні послуги.
 3. Знаходимо компроміс під будь-яке замовлення: низькі вимоги для вантажу.
 4. Ціни формуються для кожного етапу співпраці окремо.
Обов'язково проконсультуйтеся з нашими фахівцями з приводу перевезення широкоформатного плитки. Переконайтеся в доступності і надійності послуги для вас. Приватним особам та комерційним організаціям вигідно розглянути питання постійної співпраці: швидке замовлення автомобіля, терміновий виїзд вантажників, можливість знижок.
Нас обирають тому що :

Затребуваність в послугах вантажників завжди актуальна, тому що вантажити самостійно, часто нереально. Тому розумно звернутися в спеціальні організації з широким спектром послуг з доставки вантажів і його навантаження і вивантаження.

 • гідні тарифи на вантажоперевезення
 • дбайливо ставимося до майна клієнтів
 • працюємо БЕЗ вихідних
 • надаємо повний спектр послуг вантажоперевезень
 • гарантуємо якісні послуг по первозки будь-якого вантажу
Перевезення широкоформатного плитки