• 09:00 - 20:00

  пн - вс

 • В. Житомирська 27

  офіс 27а

Офісний переїзд з вантажниками в Києві


Якщо ви хочете організувати офісний переїзд, не втрачаючи зайвого часу і не докладаючи до цього непотрібних зусиль, зверніться до кваліфікованого службу вантажоперевезень «Move-Team».
У нашій компанії ви зможете оформити замовлення як на саму транспортування офісного майна, так і на будь-які супутні послуги: навантаження і розвантаження особистих речей персоналу, розбирання та складання меблів і побутової техніки, пакування та демонтаж обладнання. Роботу виконують досвідчені фахівці - в заздалегідь обумовлені терміни і з дотриманням необхідних заходів безпеки.

Наші вантажники прискорять Ваш офісний переїзд

Чому вам слід довірити офісний переїзд в Києві саме нам? Тому, що в цьому випадку ви отримаєте ряд вагомих переваг:

 • Комплексний підхід до проблем клієнта. При необхідності, ви можете замовити окрему Газель з водієм або цілу бригаду кваліфікованих вантажників. Ми розробимо оптимальний маршрут вантажоперевезення, і допоможемо уникнути непотрібних витрат. Ви можете оформити заявку на будь-які додаткові послуги: від підйому офісної меблювання на поверх до упаковки оргтехніки за колишньою адресою фірми і прибирання сміття;
 • Короткі і чіткі терміни виконання замовлення. Наші майстри працюють швидко і злагоджено. Машина прибуде до вас в заздалегідь обраний термін. Всі автомобілі знаходяться у відмінному технічному стані і мають необхідні кріплення для транспортування офісної обстановки і оснащення;
 • Доступна і прозора вартість послуг. Ознайомитися з нашими розцінками ви можете прямо зараз - зателефонуйте або напишіть менеджеру служби «Move-Team», і він надасть вам докладну інформацію з усіх питань співробітництва.
Ви можете не хвилюватися про збереження речей, що перевозяться - перед початком роботи буде складена їх докладний опис. З кожним клієнтом полягає офіційний договір, що гарантує його права і наші обов'язки.

Послуга переїзд офісу з Move-Team вигідно


Якщо вам належить організувати офісний переїзд вантажники служби «Move-Team» готові прийти до вас на допомогу прямо зараз. Співпраця з нами однаково вигідно як індивідуальним підприємцям і бізнесменам, так фірмам і підприємствам.

Ми готові швидко і недорого перевезти від однієї скромної кімнати з кількома столами і стелажами до всіх приміщень величезного офісного будинку.

Всі замовники отримують індивідуальний підхід і професійні консультації персонального менеджера. Зв'язатися з нами для оформлення заявки на послуги і узгодження майбутніх робіт ви можете прямо зараз.
Мін-е замовлення вантажники вантажівка Вартість 1-ої години послуги
650 грн\2 год 1 вантажник\160грн Бус\450грн\ 2 час 270 грн
830 грн\2 год 2 вантажника\ 360 грн\ 2 час Газель\510 грн\ 2 час 330 грн
1520 грн\3 год 2 вантажника\ 360 грн\ 2 час МАН 5т\1200 грн\3 час 460 грн
Додатково Поверхи
Вартість 1-го поверха от 5 грн\ поверх
Додатково Вага
Предмети важче 80 кг от 1.5 грн\кг
Предмети важче 200 кг от 2 грн\кг
Складне розбирання \ збирання меблів договірна
Нас обирають тому що :

Затребуваність в послугах вантажників завжди актуальна, тому що вантажити самостійно, часто нереально. Тому розумно звернутися в спеціальні організації з широким спектром послуг з доставки вантажів і його навантаження і вивантаження.

 • гідні тарифи на вантажоперевезення
 • дбайливо ставимося до майна клієнтів
 • працюємо БЕЗ вихідних
 • надаємо повний спектр послуг вантажоперевезень
 • гарантуємо якісні послуг по первозки будь-якого вантажу
Переїзд офісу