• 09:00 - 20:00

  пн - вс

 • В. Житомирська 27

  офіс 27а

Поради по організації офісного переїзду

Як правильно організувати переїзд офісу
Без клопоту зробити переїзд офісу самостійно не вийде. Компанії необхідно мати власний автопарк, наявність вантажників, знання логістики, пакувальні матеріали - велика кількість техніки і людей. Утримувати все це для одного або декількох переїздів в рік недоцільно. Для таких цілей дешевше наймати мувінгову компанію, яка без відриву ваші співробітників від виробництва все виконає самостійно.

Правила організації офісного переїзду

«Move-Team» - це перевезення офісу Київ від професіоналів. За плечима багаторічний стаж, а на найближчий рік вже є щільний графік замовлень. Як правильно організувати переїзд офісу, питання з декількох ключових відповідей:

 1. Варто точно розрахувати час на упаковку, перенесення, транспортування і повторну установку меблів, техніки, елементів декору.Перевезення офісу з МУВ-ТІМ
 2. Виділити потрібну кількість вантажників і автомобілів.
 3. Переконатися в правильно підібраному моменті для компанії, адже офіс не зможе виконувати свої прямі обов'язки.
 4. Пакувальні матеріали повинні відповідати вантажу, який в них міститься, що гарантує збереження майна.

Заощадити на різних етапах офісного переїзду можна

Послуга по переїзду офісу в Києві обходиться дорого, але тільки для тих клієнтів, хто не цікавиться поетапним її розбором. «Move-Team» інформує замовників на кожному етапі співробітництва, що дозволяє знайти для себе вигоду: щось виконати власними силами. Для прикладу розглянемо такі варіанти економії:

 • упаковка меблів і техніки до приїзду бригади вантажників;
 • винос вантажу до місця прибуття автомобіля;
 • амовлення послуги в неробочий день співробітників;
 • швидкий доступ до всіх приміщень офісу;
 • заздалегідь оформити необхідні пропуску в офісний центр;
 • постійно користуватися послугами однієї мовного компанії.

Неприємності від замовлення послуги для вашого бізнесу і гаманця

Недобросовісні вантажоперевезення неодмінно призводять до фінансових втрат і неприємностей з партнерами. Самим незначним збитком варто вважати втрату часу, коли автомобілі затримуються, а вантажники пересуваються повільно. Ще є можливість виправити ситуацію, звернувшись в «Move-Team».

Найгірше зрив послуги на половині її виконання, коли ціна різко зростає, а замовник відмовляється платити. Нечисті на руку компанії постійно десь збільшують вартість, адже розуміють, як важливо підприємцю швидко здійснити переїзд офісу. Тут можливо і розкрадання майна, його псування, відмова від розвантаження - відносини вже зіпсовані, тому кожен знаходить свою вигоду.

Поради по переїзду офісу без клопоту

Рада тільки один - відразу знаходите перевіреного перевізника з надійними вантажниками. Тільки висока оцінка мувінгової компанії її колишніми клієнтами вбереже від непередбачених витрат. «Move-Team» не намагається себе рекламувати як бренд номер один по Києву, але саме так відгукуються наші постійні клієнти про бригадах, які виїжджають до замовників.

Повна інформація про послугу переїзду офісу ще до укладення угоди, постійний моніторинг бригади вантажників і водіїв, регулярний пошук компромісу для обопільної вигоди - просто проконсультуйтеся з нашими менеджерами, і вони переконають вас у вигідному співробітництві вже сьогодні.
Нас обирають тому що :

Затребуваність в послугах вантажників завжди актуальна, тому що вантажити самостійно, часто нереально. Тому розумно звернутися в спеціальні організації з широким спектром послуг з доставки вантажів і його навантаження і вивантаження.

 • гідні тарифи на вантажоперевезення
 • дбайливо ставимося до майна клієнтів
 • працюємо БЕЗ вихідних
 • надаємо повний спектр послуг вантажоперевезень
 • гарантуємо якісні послуг по первозки будь-якого вантажу
 • швидка подача авто