• 09:00 - 20:00

  пн - вс

 • В. Житомирська 27

  офіс 27а

Розвантаження фур в Києві

Постачальники і одержувачі постійно стикаються з необхідністю розвантаження фур в Києві. Виконати таку роботу власними силами складно: необхідна велика кількість людей і спеціальне спорядження. Виникає потреба в професійних вантажників. Число вантажників визначається поставленим завданням: габарити і вага розвантажувати вантажу, його кількість, чисельність завантажуються фур за один день.

Розвантаження фур в Києві - це багаторівнева робота, яку наша компанія виконає в найкоротші терміни. Фури повинні швидко завантажуватися і розвантажуватися, щоб замовник отримував фінансову вигоду. Ми розуміємо рівень відповідальності, тому працюємо за європейськими технологіями розвантажувально-навантажувальних робіт. Залучаються кваліфіковані вантажники, використовується сучасне обладнання, ведеться контроль з боку керівництва за роботою найнятої бригади.

Як це відбувається

 1. Робите замовлення необхідної кількості вантажників.
 2. До призначеного часу бригада приїжджає.
 3. Спеціаліст з логістики розробляє план робіт.
 4. Вантаж розвантажується або вивантажується.
 5. Оплачується послуга.
Фури, як і вантаж, мають різні модифікації. З урахуванням обставин на місці виконується оптимізація робіт, де досягається максимальна фінансова вигода, але без ризиків для вантажу, а також залучаються вантажників. Про все буде турбуватися найнята бригада - вам залишається вести повсякденні справи.

Вартість розвантаження фури

На щастя, фіксовані ціни в даній послузі відсутні. Замовникам підбирається особливий проект, який відповідає одержуваному рівню обслуговування. Виходячи з завдання, виставляється ціна, але вона може змінюватися, якщо замовлення носить одноразовий характер або постійний. Для постійних замовників робляться вигідні знижки - працюйте з нами щодня!

Move-Team - компанія з досвідом розвантаження фур в Києві. Нашими послугами користуються великі компанії і приватники. Клієнтам гарантується: адекватна ціна, укладення контракту / договору, страховий поліс. Фури можуть розвантажуватися без вашої участі, якщо прямо зараз зв'язатися з нашими менеджерами. Ви нам телефонуйте, а ми - збережемо вантаж в цілісності і швидко розвантажимо фуру для відправки назад.
Навантаження-вивантаження Відстань від фури до місця вивантаження Вартість
20 т до 5-ти метрів 100грн/тона
20 т до 15-ти метрів 110грн/тона
20 т до 25-ти метрів 120грн/тона
20 т более 25 метрів за домовленістю
Нас обирають тому що :

Затребуваність в послугах вантажників завжди актуальна, тому що вантажити самостійно, часто нереально. Тому розумно звернутися в спеціальні організації з широким спектром послуг з доставки вантажів і його навантаження і вивантаження.

 • гідні тарифи на вантажоперевезення
 • дбайливо ставимося до майна клієнтів
 • працюємо БЕЗ вихідних
 • надаємо повний спектр послуг вантажоперевезень
 • гарантуємо якісні послуг по первозки будь-якого вантажу
Скільки коштує розвантажити фуру