Підняття меблів по поверхах

Незалежно від предмета, який ви збираєтеся перенести, завжди може виникнути непередбачена ситуація. Нерідко проблемою людини стає банальна хвороба спини, яку неодмінно потягнеш. Тут необов'язково бути в віці, адже непрофесійний підхід з вашого боку до транспортування меблів або іншого предмета вже ризики для здоров'я.

Ще не можна обійти стороною тему допомоги з боку. Рідко щось можна підняти і перенести самостійно, тому допомога друга стає необхідною. Труднощі виникають в знаходженні вільного часу - все завжди зайняті.

Наостанок згадаємо про відсутність знань, які не завадять при піднятті тендітної меблів. З боку перенесення меблів простий процес, але для вантажників він таким не видається. Все впирається в матеріальну відповідальність. Поламати щось своє завжди простіше, ніж річ, яку довіряє клієнт. Тому вантажникам доводиться вивчати масу деталей правильного транспортування, що в підсумку гарантує 100% безпеку. Самостійні роботи часто закінчуються збитками у вигляді поламаних меблів від незнання, що і як правильно піднімати.

Move-team вирішує питання щодо підняття меблів по поверхах

Вантажники компанії Move-team не один рік займаються підняттям і спуском меблів по поверхах. Їх фізична підготовка в рази краще звичайного середньостатистичного людини. Завдяки постійним фізичним навантаженням вдається переносити важчі речі на далекі відстані. Кілька вантажників легко впорається з меблями різних габаритів, де звичайним людям знадобитися залучити до 5-ти друзів.

Один дзвінок в Move-team вирішує питання знаходження пари сильних рук, ніг, розумних і кмітливих голів. Не потрібно сподіватися на друзів, що вони знайдуть вільний час. Цілодобово в будь-яке свято до вас приїде бригада вантажників для виконання робіт пов'язаних з підняттям або спуском меблів. Додатково отримуєш робочих матеріально відповідальних за виконувану ними роботу - друзі часто не відшкодовують матеріальні збитки.

Наймаючи вантажників, клієнт отримує професійний підхід до виконання завдання. Меблі практично в 100% випадках буде підніматися згідно з усіма прийнятими стандартами безпеки, як для людей, так і довіреної вантажу. Особливо професіоналізм необхідний при піднятті антикваріату, дорогої техніки, меблів з масиву. Тут одна помилка обійдеться дорого, тому залучення вантажників Move-team єдино правильне, недороге рішення.

Звертатися до нас варто відразу при виникненні потреби щось перенести. Завдяки графіку роботи 24/7 вантажники відразу виїдуть до вас на місце. Швидкі переїзди, продаж або купівля меблів - кожна задача вирішується в найкоротші терміни. Подібну оперативність в Києві не часто зустрінеш, тому рекомендуємо відразу записати наші контактні дані - вони вам обов'язково знадобляться в свій час!

У Києві та області Move-team до ваших послуг за доступною вартості послуг

Вартість вантажників для підняття меблів


Наш прайс один з найнижчих серед компаній в Києві, хто надає послуги вантажників:

 • від 100 гривень за годину за одного вантажника;
 • мінімальне замовлення вже від двох годин;
 • від 800 гривень за 4 вантажника (2 години);
 • від 80 кг вантаж додатково оплачується за все по 2 гривні за 1 кг;
 • поверх - 5 гривень.

Реальну адресу офісу в Києві, номер телефону, поштову адресу - зв'язатися з нами можна будь-яким зручним вам способом. Проконсультуйтеся вже зараз з приводу вашого запитання з нашими фахівцями. Розгорнуті відповіді допоможуть визначитися з потрібною кількістю вантажників і транспорту. Довірте роботу нам, ми вас не розчаруємо!

Ціна за поверх підняття меблів

Меблі Вартість 2 вантажника Вартість 4 вантажника
Диван 10 грн/поверх 20 грн/поверх
Крісло 10 грн/поверх 20 грн/поверх
Комод 10 грн/поверх 20 грн/поверх
Ліжко 10 грн/поверх 20 грн/поверх
Шафа 10 грн/поверх 20 грн/поверх
Стільниця 10 грн/поверх 20 грн/поверх
Кухня 10 грн/поверх 20 грн/поверх
Матрац 10 грн/поверх 20 грн/поверх
Нас обирають тому що :

Затребуваність в послугах вантажників завжди актуальна, тому що вантажити самостійно, часто нереально. Тому розумно звернутися в спеціальні організації з широким спектром послуг з доставки вантажів і його навантаження і вивантаження.

 • гідні тарифи на вантажоперевезення
 • дбайливо ставимося до майна клієнтів
 • працюємо БЕЗ вихідних
 • надаємо повний спектр послуг вантажоперевезень
 • гарантуємо якісні послуг по первозки будь-якого вантажу
 • швидка подача авто
Що ми можемо:

Скільки коштує розвантажити фуру

Скільки коштує розвантажити фуру

Перейти
Перевезення мармуру і граніту

Перевезення мармуру і граніту

Перейти
Перевезення кіноустаткування

Перевезення кіноустаткування

Перейти
Перевезення акваріумів

Перевезення акваріумів

Перейти
Послуги вантажників вночі в Києві

Послуги вантажників вночі в Києві

Перейти
Перевезення обладнання з вантажниками

Перевезення обладнання з вантажниками

Перейти
Перевезення холодильника

Перевезення холодильника

Перейти
Перевезення вікон

Перевезення вікон

Перейти