• 09:00 - 20:00

  пн - вс

 • В. Житомирська 27

  офіс 27а

Підняття меблів по поверхах

Незалежно від предмета, який ви збираєтеся перенести, завжди може виникнути непередбачена ситуація. Нерідко проблемою людини стає банальна хвороба спини, яку неодмінно потягнеш. Тут необов'язково бути в віці, адже непрофесійний підхід з вашого боку до транспортування меблів або іншого предмета вже ризики для здоров'я.

Ще не можна обійти стороною тему допомоги з боку. Рідко щось можна підняти і перенести самостійно, тому допомога друга стає необхідною. Труднощі виникають в знаходженні вільного часу - все завжди зайняті.

Наостанок згадаємо про відсутність знань, які не завадять при піднятті тендітної меблів. З боку перенесення меблів простий процес, але для вантажників він таким не видається. Все впирається в матеріальну відповідальність. Поламати щось своє завжди простіше, ніж річ, яку довіряє клієнт. Тому вантажникам доводиться вивчати масу деталей правильного транспортування, що в підсумку гарантує 100% безпеку. Самостійні роботи часто закінчуються збитками у вигляді поламаних меблів від незнання, що і як правильно піднімати.

Move-team вирішує питання щодо підняття меблів по поверхах

Вантажники компанії Move-team не один рік займаються підняттям і спуском меблів по поверхах. Їх фізична підготовка в рази краще звичайного середньостатистичного людини. Завдяки постійним фізичним навантаженням вдається переносити важчі речі на далекі відстані. Кілька вантажників легко впорається з меблями різних габаритів, де звичайним людям знадобитися залучити до 5-ти друзів.

Один дзвінок в Move-team вирішує питання знаходження пари сильних рук, ніг, розумних і кмітливих голів. Не потрібно сподіватися на друзів, що вони знайдуть вільний час. Цілодобово в будь-яке свято до вас приїде бригада вантажників для виконання робіт пов'язаних з підняттям або спуском меблів. Додатково отримуєш робочих матеріально відповідальних за виконувану ними роботу - друзі часто не відшкодовують матеріальні збитки.

Наймаючи вантажників, клієнт отримує професійний підхід до виконання завдання. Меблі практично в 100% випадках буде підніматися згідно з усіма прийнятими стандартами безпеки, як для людей, так і довіреної вантажу. Особливо професіоналізм необхідний при піднятті антикваріату, дорогої техніки, меблів з масиву. Тут одна помилка обійдеться дорого, тому залучення вантажників Move-team єдино правильне, недороге рішення.

Звертатися до нас варто відразу при виникненні потреби щось перенести. Завдяки графіку роботи 24/7 вантажники відразу виїдуть до вас на місце. Швидкі переїзди, продаж або купівля меблів - кожна задача вирішується в найкоротші терміни. Подібну оперативність в Києві не часто зустрінеш, тому рекомендуємо відразу записати наші контактні дані - вони вам обов'язково знадобляться в свій час!

У Києві та області Move-team до ваших послуг за доступною вартості послуг

Вартість вантажників для підняття меблів


Наш прайс один з найнижчих серед компаній в Києві, хто надає послуги вантажників:

 • від 100 гривень за годину за одного вантажника;
 • мінімальне замовлення вже від двох годин;
 • від 800 гривень за 4 вантажника (2 години);
 • від 80 кг вантаж додатково оплачується за все по 2 гривні за 1 кг;
 • поверх - 5 гривень.

Реальну адресу офісу в Києві, номер телефону, поштову адресу - зв'язатися з нами можна будь-яким зручним вам способом. Проконсультуйтеся вже зараз з приводу вашого запитання з нашими фахівцями. Розгорнуті відповіді допоможуть визначитися з потрібною кількістю вантажників і транспорту. Довірте роботу нам, ми вас не розчаруємо!

Ціна за поверх підняття меблів

Меблі Вартість 2 вантажника Вартість 4 вантажника
Диван 10 грн/поверх 20 грн/поверх
Крісло 10 грн/поверх 20 грн/поверх
Комод 10 грн/поверх 20 грн/поверх
Ліжко 10 грн/поверх 20 грн/поверх
Шафа 10 грн/поверх 20 грн/поверх
Стільниця 10 грн/поверх 20 грн/поверх
Кухня 10 грн/поверх 20 грн/поверх
Матрац 10 грн/поверх 20 грн/поверх
Нас обирають тому що :

Затребуваність в послугах вантажників завжди актуальна, тому що вантажити самостійно, часто нереально. Тому розумно звернутися в спеціальні організації з широким спектром послуг з доставки вантажів і його навантаження і вивантаження.

 • гідні тарифи на вантажоперевезення
 • дбайливо ставимося до майна клієнтів
 • працюємо БЕЗ вихідних
 • надаємо повний спектр послуг вантажоперевезень
 • гарантуємо якісні послуг по первозки будь-якого вантажу
Підйом меблів по поверхах