• 09:00 - 20:00

  пн - вс

 • В. Житомирська 27

  офіс 27а

3
Причини довіряти нам
 • Без посередників
 • Працюємо швидко
 • Домовляємося
Ми працюємо по аправданной вартості! ЦІНА - ЯКІСТЬ

Не раз ми чули від клієнтів питання такого характеру як: а чому у вас ціна 100 грн, тобто дешевше за 80-90 грн. На таке питання хочеться відповісти щиро чесно, Але іншими питаннями від замовників:
А кого ви нам надішлете, "людей з вокзалу"? Ми вже зверталися в одну компанію так ось хлопці нам пошкодили вантаж, ми готові гідно платити, які у вас гарантії?
І як тут не запитати!?, А ви випадково замовляли послуги не там де дешевше?
У Києві та й взагалі у нас в країні все хочуть заощадити, а це не завжди гарантує якісний результат. У нас згуртований колектив - команда з 15-20 працівників, які стикалися з усіма завданнями і труднощами в нашій сфері діяльності. Тим самим ми набираємося досвіду, який відсутній у тих хто працює не постійно (тимчасово). Можливо в цьому і криється відповідь компетентності, вартості та гарантії Вантажники Київ

Послуги

І нам дійсно є, чим пишатися - адже саме наші працівники запрошуються для здійснення найскладніших і наймасштабніших робіт. А це багато про що говорить, оскільки довіру клієнтів краще за слова підтверджує якість надаваних нами послуг

Вантажники Київ

Знання міста Києва дозволяє нашим вантажникам приїжджати під час і без запізнень, працюємо у всіх районах

Вантажники Київ
НАШІ ПЕРЕВАГИ
 • Компанія якій довіряють
 • Досвід роботи більше 7 років
 • Гарантія збереження вантажу
 • Кожен екіпаж оснащений ременями
 • Гарантія якості роботи
 • Надаємо упаковку
 • Штат більше ніж 20 вантажників
 • Працюємо за безготівковим розрахунком
Вартість додаткових послуг
Підняття вантажів
 • Предмети меблів від 5 грн
 • Скло від 15 грн
 • Важкі вантажі від 20 грн
Всі види переїзду
 • Переїзд (міні) по Києву від 950 грн
 • Офісний переїзд від 2500 грн
 • Квартирний переїзд від 1500 грн
Вантажоперевезення
 • Газель від 200грн/год
 • Мебльовоз від 250грн/год
 • Гідроборт від 350грн/год
-->

Вантажники Київ МувТім

Купівля нової квартири або офісу це завжди приємні відчуття, пов'язані зі зміною обстановки. Але ці приємні емоції зберігаються до тих пір, поки не постає питання про переїзд. Це страшне слово у багатьох викликає паніку і страх перед перенесенням важких речей у величезній кількості. Напевно у багатьох це викликає не тільки головний біль, але і біль в спині, м'язах і суглобах.

Щоб ви відчували виключно позитивні емоції від придбання нерухомості, найкращим рішенням буде замовити вантажників в Києві від компанії Move - Team.

Ми вам докладно розповімо, чому послуги вантажників в Києві найкраще замовляти у професіоналів Мув -тим.

В нашій команді працюють тільки професіонали. Але ви можливо запитаєте, а навіщо вантажникові необхідні професійні навички? Адже перетягувати речі може кожен ..

Ні, якраз таки не кожен. Професіоналізм вантажників Мув -тим забезпечує збереження всіх ваших речей. Напевно при перенесенні у вас знайдуться речі, які вам дуже дороги і цінні, і не хотілося б, щоб вони пошкодилися. До того ж важкі шафи і дивани дуже часто при перенесенні б'ються об кути. А воно вам треба?

До того ж наша бригада Вантажники Київ спеціалізується на навантаженні - розвантаженні складів, фур, вагонів та інших комерційних об'єктів. У цій справі професіоналізм важливий як ніщо інше. Від цього залежить якість товарів і речей, а внаслідок цього і успішність вашого бізнесу.

Професіоналізм команди


Що входить в професійні навички вантажника:
 • фізична підготовка
 • хороша реакція
 • складання грамотної стратегії проведення роботи
 • чіткість виконання роботи
 • акуратність
 • досвід
Від усіх цих факторів залежить якість продукції, що поставляється послуги. Від цього і залежить цілісність і збереження вашого майна. Особливо це залежить від досвіду
Технології
При упаковці і транспортуванні ваші речі ні в якому разі не можуть загубитися. Ми якісно пакуємо всі речі і маркуємо їх власним порядковим номером. Всі товари фіксуються в документах координатора.
Організованість роботи
Цей фактор забезпечує бригадир - координатор, який займається виключно управлінням процесу роботи. Він знає всю необхідну інформацію про майно, етапі роботи. При будь-якому вашому бажанні необхідно звертатися саме до нього, тому що саме він керує послугами вантажників (Київ).
Охорона
У разі якщо ваш вантаж, що перевозиться становить особливу цінність, то ми залучаємо спеціалізований наряд охорони, який від початку і до кінця проконтролюють процес транспортування.
Безпека
Ваше майно перебуває під повним захисту від будь-яких механічних пошкоджень.
Транспорт
Критий транспорт дозволяє забезпечити конфіденційність перевезень та інформації про вашому переїзді. Крім цього власний транспорт компанії наділений спеціальними кріпильними засобами, щоб під час перевезення не пошкодити ваше майно.
Робота без посередників
Команда Мув - Тім має власну згуртовану бригаду. Саме тому ви можете зі спокійною душею замовити вантажників і не турбуватися про перевезення.

Як замовити послуги вантажників

Тепер, коли ви дізналися, що вантажники з Мув - Тім справжні професіонали і варто замовляти тільки їх, перейдемо до оформлення замовлення.
 1. Ви залишаєте заявку. Ви можете зателефонувати нам за номером +380984415444 або +380634415444, або залишити онлайн - заявку на сайті в формі, яка знаходиться нижче. Вам буде необхідно вказати всі запитувані дані, після чого з вами зв'яжеться оператор.
 2. По телефону вам необхідно буде домовитися про зустріч з тим, хто заміряє і назвати дату і необхідний час транспортування вашого вантажу.
 3. У призначений час до вас приїде безкоштовний заміряє. Він оцінить обсяг необхідних робіт і назве вам вартість виконання всіх робіт.
 4. Якщо ви даєте згоду на співпрацю, то в зазначений час вантажники прибудуть на місце для проведення робіт. Вам упаковувати нічого не потрібно. Всім цим займуться професіонали. Крім цього на місці буде проведена маркування всіх речей.
 5. Перевозимо на власному транспорті в вказане місце ваше майно.
 6. Розпаковуємо, встановлюємо, розвантажуємо ваше майно в точці Б.
 7. І тільки після завершення всіх робіт клієнт оплачує виконану роботу.

Вартість послуги

Ціна на послуги вантажників
1 год 100 грн
Мінімальний виїзд 200 грн на 2 години
2 вантжника 400 грн 2 години
3 вантжника 600 грн 2 години
4 вантжника 800 грн 2 години
Важкі предмети від 80 кг 2 грн за/1кг
Підняття по поверхах від 5 грн/поверх


Вартість на послуги вантажників (Київ) від компанії Мув - Тім в залежать безпосередньо від часу роботи бригади. Це не означає, що бригада буде спеціально сповільнювати роботу, а навпаки. У нашій компанії все для клієнта, а значить ми Працюємо оперативно. Також враховуйте при замовленні, що наявність ліфта або розібрана заздалегідь меблі можуть прискорити роботу бригади, а значить і заощадити ваш час.

Для тих хто хоче заощадити

Перші ваші емоції - чому так дорого? Відповідаємо. Працює бригада професіоналів, а не бригада вокзальних вантажників, які можуть пошкодити ваше майно. Вони не пропонують вам всі необхідні гарантії та якість. Краще подумайте ще раз, що вам вам важливіше: платити за ремонт і покупку нових речей або переплатити за роботу професіоналів щоб уникнути проблем.

Ми пропонуємо вам кілька порад, як заощадити, якщо ви хочете заощадити:
 • розберіть заздалегідь все речі. Ви можете провести демонтаж диванів, ліжок, крісел, упакувати все решта речі в коробки, щоб ці не займалася бригада.
 • Упакуйте речі. Розсортуйте елементи шафи і скріпіть їх воєдино, розкладіть і зафіксуйте речі по коробках. Залиште бригаді тільки маркування та навантаження.

Послуги вантажників в Києві

Пропонуємо вам ознайомитися з переліком послуг, на які може розраховувати замовник коли збирається замовити вантажників Move - Team.

 • Підйом вантажів. Ви можете самостійно організувати транспортування ваших меблів і речей до точки розвантаження, а наша команда вантажників підніме майно на необхідний поверх, навіть якщо у вас в під'їзді немає ліфта.
 • Переїзд в Києві. Повна упаковка, вантаження, транспортування, вивантаження та монтаж ваших речей в будь-яку точку Києва. Вантажники Київ зроблять це максимально оперативно, надійно і якісно
 • Переїзд офісу. Переїзд підприємства з одного місця на інше справжня мука, так як повно цінних паперів та електроніки. Саме тому краще замовити вантажників в Мув - Тім.
 • Оренда боксів. Якщо ви не хочете купувати і шукати коробки, то ми можемо вам надати їх під ваші книги, речі, одяг. Все просто!
 • Пакувальні матеріали. Ви можете не витрачати свій час на покупку і пошук пакувальних матеріалів. Просто повідомте оператору, що вам необхідні матеріали для упаковки і вам їх доставлять в день транспортування, а також упакують
 • Банкомати і сейфи. Безсумнівно це дуже цінні і тендітні пристрої, тому до них потрібно особливе дбайливе ставлення.
Заповніть цю форму прямо зараз і отримаєте безкоштовний прорахунок вашого проекту:
Послуги з урахуванням оренди транспорту

І нам дійсно є, чим пишатися - адже саме наші працівники запрошуються для здійснення найскладніших і наймасштабніших робіт. А це багато про що говорить, оскільки довіру клієнтів краще за слова підтверджує якість надаваних нами послуг

Блог

Полезные советы, рекомендации, интересные работы.

Носильщик на вокзале или в аэропорту
19.авг.20 15:48 Адміністратор

Что можно перевозить на пирамиде
14.авг.20 16:38 Адміністратор

Грузчики в режиме доставки
06.апр.20 15:09 Адміністратор

Карантин заставил многих людей поменять свой образ жизни. Однако грузчики от мы продолжаем выполнять заказы

Как сэкономить на услугах грузчиков
17.мар.20 21:55 Адміністратор

Еще вызов грузчиков заранее поможет точнее определиться с необходимым видом транспорта

Способы обмана клиента транспортными компаниями
17.мар.20 21:32 Адміністратор

Зная схемы теперь можно избежать моментов попадания на них

Грузчики цена 2020
16.мар.20 22:14 Адміністратор

Компания Move-Team определила низкую цену для своих клиентов в размере 100 грн./ч (цена без посредников). Сюда входит: прибытие рабочих...

ВІДПОВІДІ НА ЗАПИТАННЯ

Оплата здійснюється будь-яким зручним для вас способом: з пдв, без пдв, готівкою, переказом на карту

Тому що під час виконання роботи можуть з'явиться додаткові завдання, які попередньо не повідомили. Це можуть бути поверхи або важкі предмети, а так само багато інших задач

Так, це навіть тарифікується окремо, якщо це не елементарна розбирання або збирання меблів. Дуже важливо про це повідомити при замовленні для того що б працівники захопили необхідний інструмент з собою

Ми надаємо послуги цілодобово за попередньою домовленістю. Виїжджаємо в усі найближчі міста під Києвом. Про нічну роботу можна ознайомитись в розділі наші роботи

С момента когда ребята приступили к работе. Не приехали!, А приступили к выполнению поставленной задачи

Неповний робочий час оплачується 30 хв / 50 грн, 45 хвилин закриватся повний робочий час 100 грн

Одночасно можливо - дуже зручно і практично, але не завжди вигідно. У таких випадках як квартирний переїзд вантажників можна замовити раніше для підготовчих робіт і з економити тим самим на додатковому очікуванні автомобіля

Відповідальність понад усе

Наші хлопці якісно виконають вантажно-розвантажувальні та такелажні роботи в Києві. Надамо якісні і професійні послуги в будь-який час, так як працюємо цілодобово, по предворительной домовленості. З нашими хлопцями ваше просування до мети буде успішніше і швидше.

 • ТІЛЬКИ ПРОФЕСІОНАЛИ
 • ЯКІСНА ВИКОНАННЯ РОБОТИ
 • ДЕТАЛЬНА КОНСУЛЬТАЦІЯ
 • ВИЇЗД НА МІСЦЕ РОБІТ ДЛЯ СКЛАДАННЯ ВАРТОСТІ
 • СТОЛИЦЯ І ОБЛАСТЬ Працюємо в Києві (погодинно) і за його межами
 • 24/7 ЦІЛОДОБОВО Виконуємо роботу цілодобово і без вихідних
 • Фізична витривалість ХЛОПЦІ Ніяких різноробочих і студентів
 • ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ Уважні до побажань клієнтів
 • Беремо і РОБИМО Беремося за всі види робіт
Дізнатися все ціни

Остались вопросы? Позвоните нам!

Компанії, які довірилися нам
acba
atlant
eko-lavka
loewe
mari-m
prom-mart
takeit
veka-bud
logo-black