• 09:00 - 20:00

  пн - вс

 • В. Житомирська 27

  офіс 27а

Перевозьте рояль або піаніно з Move-Team


Все минуще ... За винятком музики, яка (як свідчить мудрість) вічна.

Осягають глибини музичного виконавства доводиться щодня вдаватися до репетиційного процесу, відточуючи свою майстерність.

Не останню роль в цьому відіграють музичні інструменти, що важать часом до півтонни.

Власники флейт / гобоя / скрипок звично посміхнуться, а піаністи спантеличено задумаються, особливо якщо вони мають квартирний переїзд або придбання інструменту, про який давно мріялося.

Маленькі нюанси великої події

Перевезення піаніно в Києві не буде проблемною, якщо завчасно оформити замовлення в компанії Move-Team. Команда професійних вантажників, що володіє спеціалізованим обладнанням, дбайливо доставить дорогий інструмент в первісної збереження і пропонує свою майстерність тим, кому належить транспортувати вразливий до вібрації інструмент.

Не секрет, що фортепіано (піаніно / рояль) - вельми габаритний агрегат, що важить до 500 кг, і його транспортування - особливо складний процес, що супроводжується застосуванням спецобладнання у вигляді:

 • такелажних ременів для підйому / спуску;
 • пакувальних матеріалів для щадного захисту від механічних пошкоджень;
 • матеріалів для мінімізації небажаної вібрації;
 • особливих візків для транспортування по площині.

Граничної обережності вимагає перевезення фортепіано в зв'язку з його атмосферної вразливістю. Тому компанія Move-Team, мінімізуючи існуючі ризики, з усією відповідальністю підходить до:

 • правильному підбору пакувальних матеріалів;
 • надання належного транспорту.

Перевезення піаніно ціна в Києві


Перевезти піаніно непросто - цей інструмент не поміщається в звичайному ліфті і неповороткий в сходових прольотах. Але злагоджена команда Move-Team (завжди виїжджають для складання коректної вартості на місце проведення робіт) гарантує його безпроблемну доставку.

Перебуваючи у відповідному сегменті ринку транспортних послуг, компанія має значний досвід у перевезенні габаритних інструментів, класифікуючи піаніно як:

Компактні моделі висотою до 120 см і вагою 150-250 кг ( «Zimmermann», «Україна УЧ-6»).
Середні моделі до 150 см, важать 200-400 кг ( «Petrof», «Rosler»).
Раритетні, антикварні, колекційні моделі. Маючи поважний вік, їх вага може перевищувати 400 кг, а зріст понад 150 см ( «Krause & Dress», «Carl Hintze»)
Безпроблемна перевезення піаніно Київ (ціна залежить від поверховості і габаритів інструменту) - результат особливого професійного вміння вантажників Move-Team, без яких транспортування улюбленого «Стейнвея» може перетворитися в драматичне подія. Довірте дорогий інструмент професіоналам.

Скільки коштує перевезти піаніно в Києві? Ціна від Move-Team

Інструмент Вага Мін. вартість
Електро піаніно 100-150 кг від 1200 грн
«Zimmermann» 200 кг
«Україна УЧ-6» 250 кг від 1450 грн
«Carl Hintze»
Рояль концертна 330 кг від 1800 грн
Рояль офісна 480 кг від 2750 грн
Нас обирають тому що :

Затребуваність в послугах вантажників завжди актуальна, тому що вантажити самостійно, часто нереально. Тому розумно звернутися в спеціальні організації з широким спектром послуг з доставки вантажів і його навантаження і вивантаження.

 • гідні тарифи на вантажоперевезення
 • дбайливо ставимося до майна клієнтів
 • працюємо БЕЗ вихідних
 • надаємо повний спектр послуг вантажоперевезень
 • гарантуємо якісні послуг по первозки будь-якого вантажу
Піаніно і роялі