• 09:00 - 20:00

  пн - вс

 • В. Житомирська 27

  офіс 27а

Перевезення і підйом слябів з вантажниками

Багатьом компаніям необхідно по роботі перевозити важкі матеріали, такі як мармур і граніт. Труднощі крім ваги полягають в крихкості даного природного каменю. Якщо порушити технологію транспортування, збитки у вигляді тріщин і відколів гарантовані. Тому перевезення мармуру і граніту завдання складне, але не для професійних вантажників. Досвід робіт і наявність газелі «піраміда» дозволяють виконати доставку будь-якого обсягу товару до замовника без пошкоджень.

Перевезення мармуру і граніту з вантажниками

Безпечна доставка мармуру - це завдання з декількома рівнями підготовки. Для початку потрібно транспорт: газель «піраміда». Далі страхові поліси на кожного вантажника. Ще спеціальні натільні кріплення, досвідченого водія, стаж за плечима вантажників. Довіра до Move-Team багатьма замовниками виправдовується тільки підходом з боку компанії, де пріоритетними стають європейськи стандарти транспортування вантажів. Якщо шукаєте бригаду в столиці для разового або постійного співробітництва, то ви вже на правильному шляху - ознайомтеся детальніше з принципами роботи лідера на ринку перевезень Move-Team.

Підйом на поверх і допомогу в монтажі

Крім самих слябів перевозиться також меблі з мармуру і граніту. Щоб виконати підняття стільниць на поверх необхідно вдатися до спеціальним кріпленням. Пару вантажників вільно доставлять стільницю в квартиру на верхніх поверхах незалежно від висоти самого будинку. Замовник при цьому повністю вільний, що дозволяє займатися справами по роботі або проводити час з сім'єю.

Приблизно підйом слябів на поверх або меблів проводиться так:

 • газель «піраміда»
 • делікатно доставляє за адресою вантаж;
 • вантаж вивантажується з транспорту, де він був надійно закріплений;
 • використовуючи кріплення на тілі, вантаж переноситься або піднімається по поверхах;
 • сляби складаються, а меблі встановлюється: вантаж займе своє належне місце, не заважаючи при цьому оточуючим людям.

Кожна доставка слябів на «піраміді» застрахована від нещасного випадку. Замовники не притягнуть до втрат, адже вони будуть покриті. Саме тут криється найважливіший аспект співпраці з вантажниками від компанії Move-Team - впевненість у завтрашньому дні. Ціни відповідають високим стандартам роботи вантажників. Переплачують тільки ті люди, хто довірився некомпетентним співробітникам: отримали вантаж з дефектами не сумісні з подальшим продажем товару. Вартість завжди вказує на одержуваний рівень послуг.

Щоб підняти стільницю на поверх буде досить одного дзвінка в Мув-Тім. Консультації розкриють нюанси послуг, допоможуть визначитися з ціною і часом, коли бригада приїде до вас. Вам перевезення граніту і мармуру з вантажниками може обійтися дешевше, якщо скористаєтеся програмою знижок, а також бонусів співпрацюючи на постійній основі. Онлайн заявки обробляються так само швидко, як і дзвінки - замовляйте послугу вантажників зручним вам способом прямо зараз
Нас обирають тому що :

Затребуваність в послугах вантажників завжди актуальна, тому що вантажити самостійно, часто нереально. Тому розумно звернутися в спеціальні організації з широким спектром послуг з доставки вантажів і його навантаження і вивантаження.

 • гідні тарифи на вантажоперевезення
 • дбайливо ставимося до майна клієнтів
 • працюємо БЕЗ вихідних
 • надаємо повний спектр послуг вантажоперевезень
 • гарантуємо якісні послуг по первозки будь-якого вантажу
Перевезення мармуру і граніту