• 09:00 - 20:00

  пн - вс

 • В. Житомирська 27

  офіс 27а

Вивіз будівельного сміття в Києві
Вивіз будівельного сміття - Київ

Будь-яка діяльність виробляє великі обсяги сміттєвих відходів. Це можуть бути: ремонтні роботи, реставрації, нове будівництво, капітальна прибирання, підготовка території. Незважаючи на можливість самостійно зайнятися утилізації мін сміття все ж рекомендується довірити цю роботу «Мув-Тім». Будь вивезення сміття Київ проходить згідно запропонованому законом правилом, адже серед відходів можуть виявитися потенційно небезпечні для людини предмети.
Переваги найму автомобіля і вантажників компанії «Мув-Тім»

 1. Збір будівельно сміття проводиться в захисному одязі.Вивіз будівельного сміття - Київ
 2. Є спеціальні контейнери для компактного перенесення сміття.
 3. Спеціалізований транспорт виключає випадання об'єктів з кузова.
 4. Утилізація з нашим транспортом проводиться комплексно: вивезення відходів за межі Києва на звалище.
 5. Ціни сформовані під потреби клієнта.

Можливість оптимізації послуги під індивідуальні вимоги замовника

Компанія «Мув-Тім» веде політику індивідуального підходу: послуга формується виключно замовником виходячи з його потреб. Так транспорт можна замовляти окремо від вантажників, що зручно при наявності заміщає фактора з одного боку. Сам автопарку має такими автомобілями:

 • Зіл;
 • Газель;
 • КАМАЗ.
Додатково підлаштовуючись під потрібну вантажопідйомність, вдається економити на паливі і вигравати в маневреності. З урахуванням доріг Києва іноді вантажники приїжджають до замовника швидше, а транспорту буде потрібно зайві години. Це значно зручніше для швидких послуг, коли клієнтам потрібні зайві руки професіоналів, а ось утилізація вже обговорена.

Кроки до економії з «Мув-Тім»

 • Забезпечте під'їзд транспорту максимально близько до місця його завантаження.
 • Проконсультуйтеся заздалегідь з оператором щодо цікавлять робіт.
 • Заздалегідь домовтеся про виклик вантажників або оренді транспорту.
Сміття упаковується в мішки вагою по 30 кг. Прийнято вважати такий вантаж оптимальним для людини, який його буде нести. Кожен перевага потенційний ризик для здоров'я, а додаткові кроки призводять до переробки. Дані аспекти ретельно контролюються «Мув-Тім» для безпеки вантажників і об'єктів, на яких доводиться працювати. Нещасні випадки з падінням мішків часто завдають значної шкоди майну замовника - ми працюємо швидко і вкрай обережно.

Коли будівельне сміття в Києві утилізується правильно

Від квартирних ремонтів до будівництва офісного центру - сміття буде накопичуватися, створюючи несприятливі умови для всіх. Подбаєте про життя людей і навколишньому середовищу: замовте винос будівельного сміття з вантажниками «Мув-Тім». Сертифіковану компанію для збору та вивезення сміття на ліцензовані звалища. Штрафи залишилися в минулому, якщо вже сьогодні замовити послугу у нас.
Нас обирають тому що :

Затребуваність в послугах вантажників завжди актуальна, тому що вантажити самостійно, часто нереально. Тому розумно звернутися в спеціальні організації з широким спектром послуг з доставки вантажів і його навантаження і вивантаження.

 • гідні тарифи на вантажоперевезення
 • дбайливо ставимося до майна клієнтів
 • працюємо БЕЗ вихідних
 • надаємо повний спектр послуг вантажоперевезень
 • гарантуємо якісні послуг по первозки будь-якого вантажу
Вивіз сміття