• 09:00 - 20:00

  пн - вс

 • В. Житомирська 27

  офіс 27а

Послуги вантажників в Києві від Move-Team

Дотримання домовленостей і вигідні ціни за годину робіт - послуги вантажників в Києві від компанії Move-TeamУслугі.

Неможливо в поодинці перенести всі офісні або домашні речі. Навіть допомогу друзів рідко рятує, адже відсутнє спеціальне обладнання для ручного перенесення меблів і досвід в подібних справах. При цьому необхідно домогтися вихідного на роботі і провести його, виконуючи важку фізичну навантаження. Перспективи такого проведення часу порадують далеко не всіх, тому є сенс розглянути варіант з послугами вантажників в Києві.

Наші вантажники в Києві надають послуги не перший рік

За багаторічну історію компанії Move-Team вантажниками було перенесено меблів і техніки на десятки тонн. Професійний підхід починається з пунктуальності, а закінчується справедливою ціною. Прайс фіксується, як і домовленості з менеджером по телефону. Від приватних осіб до підприємств - послуги вантажників в Києві користуються попитом круглий рік.

Бригада з кількох людей здатна справиться з переїздом стандартної квартири і невеликого офісу. Необов'язково переплачувати за десяток чоловік, які хаотично щось роблять. Наші співробітники дотримуються правил вантажоперевезень і чітко виконують вказівки від замовника, який заздалегідь обговорив деталі переїзду.

Переваги співпраці в Києві з компанією Move-Team

Постійний контроль дотримання субординації вантажниками, їх охайний вигляд і наявність засобів індивідуального захисту. Моніторинг ситуації на дорогах столиці для побудови оптимального маршруту до об'єкта і від нього до нового пункту призначення.
 1. Наявність необхідних пристосувань для перенесення і навантажувач меблів, побутової техніки, товарів з гіпермаркетів. Автомобілі обладнані надійними кузовними кріпленнями, а підвіска строго виставляється під тип вантажу.
 2. Вартість фіксована. Єдиний виняток можливо для постійних клієнтів і великих замовників, хто прагне отримувати професійні вантажоперевезення регулярно. Остаточна ціна відповідає вашим очікуванням.
 3. Бригада здатна справиться з вантажем виробничого, промислового, харчового і побутового характеру. Необов'язково організовувати переїзд концертного майданчика, але і з такими випадками вантажники справляються за лічені години.
 4. Можливість вирішити будь-які ситуації прямо на місці, коли бригада вже приступила до роботи. Менеджери здатні виходити з найскладніших моментів, де інші компанії тільки збільшують прайс без гарантій на виконання додаткової роботи.

Сезонні акції та програми для постійних клієнтів

Вигідніше співпрацювати з Move-Team на постійній основі. Вам не доведеться звикати до різних темпах роботи вантажників і прайсу, який змінюється щотижня. Завдяки досвіду наших співробітників замовник втрачає мінімальну кількість часу на переїзд, а це очевидна вигода від меншої оренди транспорту і людей. Кожен стикався з повільністю, де вигоду отримуєте не ви - подібні маніпуляції і використання свого становища не припустимі.

Всього 200 гривень коштує виклик одного вантажника. Погодьтеся, що ці гроші варто віддати, а натомість отримати вільний особистий час і відпочинок з сім'єю. Куди вигідніше підприємцям, яким не доведеться відриватися від справ в бізнесі. Наші менеджери знайдуть підхід саме до вашого замовлення.

Залишайте заявки, а краще телефонуйте операторам Move-Team

Кращі послуги вантажників в Києві знайти неможливо. Для цього доведеться попрацювати з десятками компаній, які по-різному уявляють собі професійний рівень вантажоперевезень. Ми пропонуємо вигідну співпрацю і оперативність бригад, які точно до призначеного терміну прибудуть за адресою. Якщо ви шукаєте саме це, тоді залишається залишити заявку нашим менеджерам або уточнити деталі в телефонній розмові.

Нічний тариф і робота без вихідних: Move-Team багато років обслуговує компанії столиці. Підйом меблів по поверхах, банкомати і сейфи, пакувальні матеріали, квартирні і офісні переїзди. Досить одного номера телефону у вашій записній книжці - наші вантажники в Києві вже готові виконати ваше замовлення, коли ви ще тільки збираєтеся подзвонити
ВІДПОВІДІ НА ЗАПИТАННЯ

Оплата здійснюється будь-яким зручним для вас способом: з пдв, без пдв, готівкою, переказом на карту

Тому що під час виконання роботи можуть з'явиться додаткові завдання, які попередньо не повідомили. Це можуть бути поверхи або важкі предмети, а так само багато інших задач

Так, це навіть тарифікується окремо, якщо це не елементарна розбирання або збирання меблів. Дуже важливо про це повідомити при замовленні для того що б працівники захопили необхідний інструмент з собою

Ми надаємо послуги цілодобово за попередньою домовленістю. Виїжджаємо в усі найближчі міста під Києвом. Про нічну роботу можна ознайомитись в розділі наші роботи

С момента когда ребята приступили к работе. Не приехали!, А приступили к выполнению поставленной задачи

Неповний робочий час оплачується 30 хв / 50 грн, 45 хвилин закриватся повний робочий час 100 грн

Одночасно можливо - дуже зручно і практично, але не завжди вигідно. У таких випадках як квартирний переїзд вантажників можна замовити раніше для підготовчих робіт і з економити тим самим на додатковому очікуванні автомобіля

Відповідальність понад усе

Наші хлопці якісно виконають вантажно-розвантажувальні та такелажні роботи в Києві. Надамо якісні і професійні послуги в будь-який час, так як працюємо цілодобово, по предворительной домовленості. З нашими хлопцями ваше просування до мети буде успішніше і швидше.

 • ТІЛЬКИ ПРОФЕСІОНАЛИ
 • ЯКІСНА ВИКОНАННЯ РОБОТИ
 • ДЕТАЛЬНА КОНСУЛЬТАЦІЯ
 • ВИЇЗД НА МІСЦЕ РОБІТ ДЛЯ СКЛАДАННЯ ВАРТОСТІ
 • СТОЛИЦЯ І ОБЛАСТЬ Працюємо в Києві (погодинно) і за його межами
 • 24/7 ЦІЛОДОБОВО Виконуємо роботу цілодобово і без вихідних
 • Фізична витривалість ХЛОПЦІ Ніяких різноробочих і студентів
 • ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ Уважні до побажань клієнтів
 • Беремо і РОБИМО Беремося за всі види робіт
Дізнатися все ціни
Нас обирають тому що :

Затребуваність в послугах вантажників завжди актуальна, тому що вантажити самостійно, часто нереально. Тому розумно звернутися в спеціальні організації з широким спектром послуг з доставки вантажів і його навантаження і вивантаження.

 • гідні тарифи на вантажоперевезення
 • дбайливо ставимося до майна клієнтів
 • працюємо БЕЗ вихідних
 • надаємо повний спектр послуг вантажоперевезень
 • гарантуємо якісні послуг по первозки будь-якого вантажу
 • швидка подача авто
Послуги вантажників