+380984415444
+380634415444
Ru | 
Ua | 
Будувати і розвивати бізнес, володіючи торговою точкою у великому торговому центрі завжди вигідно і престижно. Однак періодично для того, щоб краще організувати торгове місце, оновити асортимент товарів, особливо, якщо це важка, великогабаритна техніка, ящики з овочами та іншими продуктами виникає необхідність замовити вантажників на нічну роботу, які:
  • зможуть швидко і акуратно впоратися з поставленим завданням;
  • сумлінно поставляться до роботи;
  • врахують всі вимоги замовника;
  • візьмуть за надані послуги помірну оплату.
Знайти таких фахівців нескладно, якщо скористатися сервісом Move-Team.

Вантажники Move-Team - працюємо вночі, сумлінність гарантуємо

Перенесення важких і негабаритних товарів, обладнання для облаштування торгової точки стане простою справою, якщо за нього візьмуться вантажники, які працюють вночі, надаючи свої послуги власникам бізнесу в торгових центрах. Вони мають необхідний досвід, знайомі зі специфікою такої роботи, дорожать своєю репутацією, несуть повну відповідальність за товари і обладнання, яке необхідно доставити до торговельних залів. Переконатися в сумлінності цих фахівців можна, вивчаючи останні відгуки інших замовників їхніх послуг.

Використовувати послуги вантажників вночі можна, якщо необхідно:

якісно і надійно виконати навантаження і розвантаження товарів;
провести складування продукції;
виконати упаковку великогабаритних, дуже незручних вантажів.
Фізично сильні, досвідчені, здорові хлопці легко впораються з будь-, навіть найскладнішим завданням, швидко виконають все необхідне.

Послуги вантажників вночі в торгових центрах Києва

Скористатися такими послугами можна в будь-якому районі столиці. Працюють нічні вантажники в Києві в торгових центрах, в яких будь-які глобальні перестановки можливі тільки у відсутності відвідувачів. Вони виконують різні такелажні та складські роботи, цінують час замовника, знають свою роботу і добре її виконують.
Від чого залежить вартість роботи вантажників в нічну зміну
Для власника бізнесу в торговому центрі важливо не тільки знайти відповідного фахівця, а й скористатися послугою за оптимальною вартістю, яка влаштує як замовника, так і вантажника. Вартість послуги залежить від:

обсягу і складності роботи;
необхідної кількості фахівців-вантажників;
наявності робочого ліфта для підняття вантажів;
використання спеціальних пристосувань і устаткування;
часу, витраченого на виконання роботи.

Використовуючи цілодобові послуги вантажників вдається впоратися з необхідними роботами, повністю забезпечувати безпеку для достакой меблів, товарів та обладнання, виконуючи вимоги адміністрації торгових центрів, інших об'єктів, в яких розташовані торгові точки з продажу товарів промислової та продовольчої групи.
Нас выберают потому что :

Востребованность в услугах грузчиков всегда актуальна, т.к. грузить самостоятельно, часто нереально. Поэтому разумно обратиться в специальные организации с широким спектром услуг по доставке грузов и его погрузке и выгрузке.

  • Достойные тарифы на грузоперевозки
  • Бережно относимся к имуществу клиентов
  • Работаем БЕЗ выходных
  • Оказываем полный спектр услуг грузоперевозок
  • Гарантируем качественные услуг по первозке любого груза
  • Быстрая подача авто