• 09:00 - 20:00

  пн - вс

 • В. Житомирська 27

  офіс 27а

Надійна Траспортуванні і переміщення кіно-обладнання

Сучасні кінознімальні майданчики і концерти вимагають перевезення великої кількості обладнання. Організаторам таких заходів складно самостійно виконати транспортування, тому ми рекомендуємо наші професійні послуги в сфері вантажників. «Move-team» має власні технічні можливості здійснити комплексну доставку габаритних або негабаритних сценічних конструкцій, освітлювальних приладів, аудіоапаратури, елітних меблів і багато іншого.

Що значить співпрацювати з «Move-team»:

 • цілодобовий виїзд вантажників;
 • наявність всього необхідного вантажно-розвантажувального обладнання;
 • власний транспорт;
 • зміна виставляється після попередньої домовленості;
 • гарантія безпеки, що підкріплюється матеріальною відповідальністю.

Київ місце, де завжди на підготовчі заходи відводитися мінімальну кількість годин. Розуміючи наших замовників, цілодобовий виїзд вантажників допомагає вирішувати питання збирання кінознімальних майданчиків, концертних павільйонів, сцен іншого призначення. З огляду на багаторічний досвід немає обладнання або конструкцій не піддаються дбайливого транспортуванні - довіру нам виправдовуємо вартість послуг вантажників.

Важливо співпрацювати з вантажниками спеціалізуються на сценічних комплексах

Не кожен вантажник здатний вирішити завдання з доставки кінознімальної або сценічної конструкції. Особливості полягають у правильній транспортуванні зі збереженням балансу сили і швидкості. Багато кріплення, незважаючи на зовнішню масивність, пошкоджуються від найменших падінь. Нами враховуються характеристики кожного переноситься об'єкта, а це можливо при досвіді в таких справах.

Особливо важко вантажникам доводиться час навантаження і розвантаження обладнання ціною в сотні тисяч. Нами здійснюються попередні розрахунки з фахівцем з логістики. Підбирається спеціалізований транспорт, застосовуються надійні фіксатори для перевезення в кузові, розвантаження проходить тільки під наглядом інженера.

Особливості роботи бригади вантажників «Move-team»

Незважаючи на схожість всіх компаній займаються вантажами і їх доставкою у нас є ще кілька переваг. Для початку консультації здійснюються не тільки по телефону. Виїзд фахівця до місця робіт допомагає замовникам позбавити себе від довгих пояснень, що необхідно транспортувати. На місці завжди легше зорієнтуватися, тому телефонуйте попередньо для підвищення якості послуг.

Представниками «Move-team» можуть бути тільки перевірені співробітники. Порядність і компетентність йдуть завжди поруч. Крім професійного підходу дотримується тактовність з будь-якого гострого питання. Нерідко в умовах мінімальних термінів створюються конфлікти, але до таких ситуацій ми готові.

Терміни виконання для нас не мають значення. Телефонуйте зараз для консультації по послузі надання вантажників і транспорту - через лічені години команда приступить до перевезення вашого вантажу!
Нас обирають тому що :

Затребуваність в послугах вантажників завжди актуальна, тому що вантажити самостійно, часто нереально. Тому розумно звернутися в спеціальні організації з широким спектром послуг з доставки вантажів і його навантаження і вивантаження.

 • гідні тарифи на вантажоперевезення
 • дбайливо ставимося до майна клієнтів
 • працюємо БЕЗ вихідних
 • надаємо повний спектр послуг вантажоперевезень
 • гарантуємо якісні послуг по первозки будь-якого вантажу
Перевезення кіноустаткування