• 09:00 - 20:00

  пн - вс

 • В. Житомирська 27

  офіс 27а

Установка / заміна склопакета в Києві від Мув-Тім

Монтаж великих склопакетів
Універсальним матеріалом по праву вважається скло. На сьогоднішній день саме скління стає пріоритетом в питанні вибору фасаду будівлі. Хоча замовнику доводиться вирішити масу питань, які відрізняються при використанні інших матеріалів в будівництві та реставрації. Звідси виникає потреба в залученні фахівців - монтаж / установка великих склопакетів компанією Мув-Тім в Києві.

Всі послуги по заміні / установці склопакетів

До моменту установки і заміни склопакета проробляється величезна робота. Для початку виконується вимір простору, вивчається план монтажу, опрацьовуються варіанти дій з високим рівнем безпеки для скляних панелей. У більшості випадків якісними роботами можна назвати не швидкість виконання замовлення, а його відповідність очікуванням клієнта.

Сучасні склопакети Джамбо формату повинні виконувати наступні функції:

 • забезпечувати підвищений рівень шуму;
 • надійний захист від витоку тепла в зимовий і холоду в літній час;
 • легкий догляд за фасадом будівлі.

Наша установка / заміна вторинного скла відповідає всім сучасним вимогам дизайну, функціональності, практичності в форматі експлуатації будинок або офіс. Модель Джамбо здатна пропускати всередину до 95% світла, що створює умови для повноцінної роботи з будь-якої точки приміщення за умови відсутності перешкоди. Все завдяки відполірованої поверхні, яка додатково допомагає знижувати рівень забруднень фасаду. Правильна установка плюс висока якість матеріалу, що поставляється забезпечує максимальну вигоду замовнику від співпраці з Мув-Тім.

Використання сучасних присосок ручних / гідравлічних моделей

Великі формати склопакетів неможливо транспортувати без застосування спеціального обладнання. Тут ховається високий ризик пошкоджень і не менш підвищений шанс травм. Нашою компанією застосовуються такі присоски:

 • ручні;
 • гідравлічні.

Присоски ручні / гідравлічні купуються від різних брендів. В наявності всі можливі варіанти і їх виконання, що безпосередньо впливає на вантажопідйомність, силу вакууму, маневреність стріли - широкий вибір під потреби клієнта.

Залежно від розмірів і формату склопакета нами застосовуються відповідні технології його переміщення. Ручні присоски відмінно підійдуть не тільки в якості окремого пристрою для транспортування, але також здатні ефективно працювати в парі з гідравлічними модифікаціями, щоб здійснювати маневреність встановлюваного скла. При цьому гідравліка встановлюється на колісні, гусеничні або механізовані платформи.

Термінова заміна склопакетів великого формату

На відміну від будівництва термінова заміна склопакетів великого формату може знадобитися в найкоротші терміни і не за найоптимальніших умов. Механічне пошкодження або візуальна втрата привабливості здатна сильно зіпсувати вигляд будь-якого фасаду. Тут немає можливості дочекатися кращого часу, адже страждає репутація клієнта.

Наша компанія надає послуги по заміні / установці склопакетів термінового характеру. Фахівцями в найкоротші терміни виконуються заміри, демонтаж і повторна установка нового скла. При цьому зовні відрізнити новий елемент фасаду від попередників буде неможливо.

Мув-Тім - вантажники і монтажники за вигідною ціною

Крім самої послуги установки і заміни склопакетів наша компанія надає вантажників високого класу. Їх досвід працює на клієнта знижуючи собівартість кошторису. Вантажники / монтажники дійсно вигідна послуга для комплексного підходу по ремонту або будівництва фасадів в Києві. Ціна відрізняється гнучкою системою розрахунків - підтвердіть ваше замовлення вже сьогодні, щоб завтра був зроблений перший крок до сучасного скління.
замена,монтаж, демонтаж
Витринных стеклопакетовВитринных стеклопакетовВитринных стеклопакетов
Нас обирають тому що :

Затребуваність в послугах вантажників завжди актуальна, тому що вантажити самостійно, часто нереально. Тому розумно звернутися в спеціальні організації з широким спектром послуг з доставки вантажів і його навантаження і вивантаження.

 • гідні тарифи на вантажоперевезення
 • дбайливо ставимося до майна клієнтів
 • працюємо БЕЗ вихідних
 • надаємо повний спектр послуг вантажоперевезень
 • гарантуємо якісні послуг по первозки будь-якого вантажу
Монтаж великих склопакетів