• 09:00 - 20:00

  пн - вс

 • В. Житомирська 27

  офіс 27а

Демонтаж офісних перегородок у Києві


Демонтаж офісних перегородок
Наша компанія демонтує, перевозить скляні перегородки всіх видів і розмірів. Перевеземо на склад, який вибере замовник в межах Києва.

Зараз кожен офіс і багато підприємств встановлюють скляні перегородки для зміни планування відкритих приміщень. Так вдається створювати невеликі кімнати або цілі цехи, де трудиться один певний відділ. Не завжди планування від колишніх власників підходить нової компанії. Так виникає необхідність у демонтажі, перевезення скляних перегородок.

Самостійно демонтувати скляні перегородки складно через крихкість конструкції. Тут потрібно обладнання, включаючи вакуумні присоски. Також труднощі виникнуть з транспортуванням, де знадобитися автомобіль типу «Піраміда». Не варто й говорити, що далеко не кожен склад прийме на збереження скляні перегородки. Кращим рішенням стають послуги нашої компанії працює по Києву не перший рік.

Послуги з демонтажу і перевезення скляних перегородок

Спочатку виїжджає майстер для оцінки площі скляних перегородок і їх форми. Будь демонтаж скла схильний до ризику псування майна, а це допускати не можна, адже даний матеріал травмоопасен. Цілий штат співробітників, що відповідає кожен за свій етап демонтажу, дозволяє уникнути ризиків і виконати роботи в строк.

План виконання послуги:
 • демонтуємо перегородки;
 • зносимо і вантажимо на «Піраміду»;
 • доставляємо на склад;
 • вивантажуємо, фіксуємо кожну панель.
Переїзд офісу, перепланування, ремонтні роботи - це значний вклад ресурсів і особистого часу. Якщо ж частково розвантажитися, замовивши нашу послугу, то від цього ваша компанія виграє: за часом, по запуску офісу в роботу, економією грошей. Уникнути фінансових витрат не вийде: час співробітників, оренда автомобіля, склад все одно коштують грошей. Куди простіше комплексно виконати вантажоперевізні роботи ставши нашим клієнтом.

Переваги співпраці з компанією: все включено в послугу

Наші послуги вантажників застраховані від нещасних випадків. Додатково високий сервіс забезпечується наявністю сучасного обладнання: присоски, які не ріжучі рукавички, натільні ремені. Автомобіль «Піраміда» з м'якою підвіскою.
Заздалегідь прораховується маршрут знесення і підйому панелей. Забезпечується висока швидкість виконання замовлення.
Кожна перевезення скла повинна проходити по кращим на шляху дорогах. Тут наші знання Києва допомагають швидше зорієнтуватися.
Надаємо зберігання на наших складах на вигідних умовах. Саме зберігання скла проходить в особливому місці з високим ступенем безпеки.
Швидке виконання послуги. Оперативність демонтажу скляних перегородок безпосередньо залежить на вашу прибуток і то, коли офіс зможе знову повноцінно запрацювати.

Працюємо з усіма видами перегородок


1

офісні мобільні перегородки

2

стаціонарні перегородки

3

офісні розсувні перегородки (гармошка)

4

скляні перегородки


Багато компаній шахраюють, коли на звичайну ГАЗель встановлюють піраміду. Мало просто укласти скляні перегородки, скло під потрібним кутом. Тут важливо ще кілька чинників: правильно зафіксувати конструкцію, відрегулювати ступінь жорсткості підвіски, послідовно переміщатися по Києву. Якщо транспортний засіб не викликає у вас довіри, то варто відмовитися від послуг таких перевізників.

Багаторічна практика вантажоперевезень дозволила Мув-Тім виробити власний підхід до роботи зі склом. Вантажники завчасно проходять необхідний інструктаж при виході на зміну. Крихкість матеріалу не допускає навіть найменших ударів або стиснень поверхні. Навіть якщо скляна поверхня залишається чистою, то це не означає, що під час установки вона не трісне в самий невідповідний момент через мікро тріщин.

Перевага наших послуг в позитивних відгуках великих і дрібних компаній, які співпрацюють з нами багато років. Кожна доставляються панель зберігає свої характеристики і після нашого відходу. Оцініть вартість однієї скляної перегородки та ризики її пошкодження, перш ніж звертатися до невідомих людям на ринку вантажоперевезень.

Ми демонтуємо, перевозимо скляні перегородки по Києву цілий рік

Компанія Мув-Тім надає свої послуги цілий рік незалежно від ситуації в країні і на ринку вантажоперевезень. Кожен клієнт може оформити співпрацю на постійній основі, що дозволить в значній мірі економити на наступних викликах вантажників, автомобіля. Найвигідніші умови для середнього бізнесу, де нам вдається оперативно демонтувати і перевезти на нове місце скляні перегородки: лічені години або всього кілька днів.

Залишайте онлайн заявки або телефонуйте: підберемо вигідну вартість послуг

Прямо зараз хтось вже замовляє у нас демонтаж, перевезення скляних перегородок. Не зволікайте з можливістю оренди «Піраміди» і викликом бригади вантажників для вашого об'єкта. Офісні, виробничі, магазинні і інші види нерухомості нами обслуговуються в штатному режимі. Ми виконуємо комплексно переїзд або перепланування для вас, щоб зберегти плановий старт вашої компанії.

Що пропонуємо прямо зараз клієнтам, які замовлять у нас послугу:
 • безкоштовний прорахунок;
 • низькі індивідуальні ціни;
 • страхові гарантії;
 • пунктуальність бригади;
 • власний склад.
Телефонуйте і консультуйтеся з приводу вашого об'єкта. У телефонному режимі оператори нададуть ще більше інформації, підберуть вигідний прайс, зарезервують бригаду і транспорт. Нічого простіше демонтажу і перевезення скляних перегородок в Києві для нас не знайти!
Демонтаж скла 1 м² / від 150
Послуги вантажника 100грн / год
Перегородки вагою від 80 кг + 2грн / кг
Підйом / спуск по поверхах 30грн / поверх
Перевезення до 1,5 тонн 660грн / 2 години
Перевезення до 5 тонн 1800грн / 3 години
Склад / Зберігання на пірамідах 250грн / м²

Так, всі види оплати: Готівковий і безготівковий розрахунок з ПДВ

Для складання точної ціни ми відправляємо фахівця на місце демонтажу для складання точної вартості послуги

Демонтаж перегородок проводиться з досвідченими монтажниками, професійними вантажниками з використанням присосок, ременів і іншого інструменту. Для превозки ми використовуємо авто з пірамідою для збереженій траспортування скла

Нас обирають тому що :

Затребуваність в послугах вантажників завжди актуальна, тому що вантажити самостійно, часто нереально. Тому розумно звернутися в спеціальні організації з широким спектром послуг з доставки вантажів і його навантаження і вивантаження.

 • гідні тарифи на вантажоперевезення
 • дбайливо ставимося до майна клієнтів
 • працюємо БЕЗ вихідних
 • надаємо повний спектр послуг вантажоперевезень
 • гарантуємо якісні послуг по первозки будь-якого вантажу
Демонтаж офісних перегородок