• 09:00 - 20:00

  пн - вс

 • В. Житомирська 27

  офіс 27а

Послуги переїзду з Move-Team вантажниками

Напевно кожному, хто стикався з необхідністю переїзду, знайомі всі пов'язані з цим процесом незручності. Адже дуже часто (особливо при великій кількості важких, громіздких і незручних для транспортування речей) у людини немає можливості самостійно виконати всю пов'язану з переїздом роботу, і в цьому випадку доводиться довго шукати людей, які допомогли б з цим. Компанія "Move-Team" створена спеціально для того, щоб дати вам можливість зробити переїзд без будь-яких турбот. Будь переїзд з послугами вантажників під час якого вони просто необхідні стане тепер дуже простим і швидким.

Серед головних переваг, якими відрізняється дана компанія, потрібно згадати такі:

 • штат компанії складається тільки з досвідчених і дуже відповідальних співробітників, які серйозно підходять до виконання кожного вашого замовлення. Користуючись послугами вантажників, які працюють в даній компанії, ви можете бути абсолютно спокійними і ніколи не переживати за збереження речей, які ви плануєте перевозити на нове місце. Вантажники завжди будуть дбайливо ставитися до кожної речі, так що весь ваш багаж доїде до місця в цілості й схоронності;
 • вартість замовлення послуг вантажників є цілком прийнятною, так що ви зможете не тільки швидко переїхати і перевезти важку поклажу, а й непогано заощадити власний бюджет;
 • користуючись послугами даної компанії, ви можете легко переїхати з однієї квартири на іншу, але і здійснити офісний або дачний переїзд. У будь-якому випадку ви завжди можете розраховувати на високий рівень обслуговування і на максимально швидке виконання кожного вашого замовлення.
Завдяки всім перерахованим вище переваг компанії "Move-Team" її послугами прагне скористатися все більше людей, які зіткнулися з необхідністю квартирного, дачного або офісного переїзду.

Переїзд в Києві: ціни від Move-Team

Ми комманда завжди піклується про кожного зі своїх клієнтів, тому здатна запропонувати вам найкращі ціни на обслуговування. Будь переїзд (Київ), ціни на який у багатьох компаній є дуже завищеними, може сильно вдарити по вашому гаманцю. Користуючись же послугами у нас, ви не тільки швидко переїдете, але і зможете добре заощадити. Вартість кожного переїзду формується індивідуально в залежності від дальності відстані, кількості і ваги ваших речей і від деяких інших чинників. У будь-якому випадку переїзд, в якому вам будуть допомагати вантажники від Move-Team, буде дуже зручним, а послуги компанії завжди будуть мати адекватну вартість.
Мін-е замовлення вантажники Авто Вартість 1-го години послуги
610 грн\2 часа 1 вантажник\160грн Бус\450грн\ 2 час 230 грн
830 грн\2 час 2 вантажник\ 320 грн\ 2 час Газель\510 грн\ 2 час 330 грн
1520 грн\3 час 2 вантажник\ 320 грн\ 2 час МАН 5т\1200 грн\3 час 460 грн
Поверхи
Вартість 1-го поверху від 5 грн\ поверх
Додатково Вага
об'єкти важче 80 кг от 1.5 грн\кг
об'єкти важче 200 кг от 2 грн\кг
Складне розбирання \ збирання меблів договірна
Нас обирають тому що :

Затребуваність в послугах вантажників завжди актуальна, тому що вантажити самостійно, часто нереально. Тому розумно звернутися в спеціальні організації з широким спектром послуг з доставки вантажів і його навантаження і вивантаження.

 • гідні тарифи на вантажоперевезення
 • дбайливо ставимося до майна клієнтів
 • працюємо БЕЗ вихідних
 • надаємо повний спектр послуг вантажоперевезень
 • гарантуємо якісні послуг по первозки будь-якого вантажу
Переїзд в Києві