• 09:00 - 20:00

  пн - вс

 • В. Житомирська 27

  офіс 27а

Оренда пластикових боксів, або пакуємо речі для переїзду правильно

Народна мудрість попереджає, що двічі пережити переїзд рівносильно одній пожежі. Можливо, приказка втратила актуальність в умовах сучасного ринку транспортних перевезень, де і техніка відповідна є, і висококваліфіковані вантажники професійно впораються зі своїм завданням.

Але все ж переміщення клопітно і витратно-збиткові, так як перевозяться речі мають властивість губитися, битися, приходити в непридатність від невідповідних для транспортування погодних умов (наприклад, надмірної вологості під час дощу / снігу).

Щоб виключити описані ризики, слід по-новому підійти до проблеми упаковки транспортуються речей.

Незважаючи на всі сучасні інновації, пакувальної тарою протягом тривалого часу залишалася картонна коробка - квола й ненадійна конструкція. До того ж, не володіючи жорсткістю, вона вимагає застосування багатьох метрів скотча для «сповивання». Кому з переїздили незнайоме стану безвиході, коли багатогодинні пошуки картонній тари не завжди закінчувалися успіхом. Але ще більш трагічним опинявся досвід невдалої транспортування в таких коробках крихкого б'ється вантажу.

Що краще? Купити картонну коробку або орендувати пластикову


Сучасний ринок вже готовий надати картонну тару в потрібній кількості, але ціна цієї ненадійною упаковки + скотч є досить значну суму, зовсім не виправдовує покладених на них надій.

Але вихід є!


Справжньою новаторською знахідкою для переїжджають стала пластикова коробка / контейнер, відвойовувати собі значний сегмент сучасного ринку упаковки вантажу. Неймовірна місткість таких боксів привела до того, що вони надовго зайняли відповідну нішу на ринку транспортування вантажів. Всередині контейнера легко можуть розміститися 15 пар взуття, до півсотні книг або 11 постільних білизняних комплектів.

Пластикові коробки для переїзду

Широко употребляясь при ВСІХ видах переїзду (дачний / офісний / квартирний та ін.), Це інноваційне «вмістилище» є прямокутним бокс (40х60х44) і має цілу низку видових переваг в порівнянні з древніми паперовими попередниками.

Чим же така пластикова коробка краще?
 1. Дозволяє істотно заощадити.
 2. Ударопрочная, вона має досить жорсткий корпус, що відбивається на збереження довірених їй речей (навіть дуже тендітних).
 3. Жорсткий корпус боксу має зручну двостулкову кришку, що не заважає під час упаковки і надійно охороняє вміст від механічних впливів ззовні.
 4. Конструкція кришки передбачає можливість пломбування, що мінімізує несанкціонований доступ до вмісту.
 5. Наявність ручок - додаткова зручність для перенесення такого ящика.
 6. Пластикові бокси чудово штабелюються в заповненому вигляді, зручно стаючи один на одного.
 7. Мають високу ступінь ергономічності, займаючи мало місця в незаповненому вигляді (поміщаючись один в одного).
 8. Водостійкість допомагає витримувати будь-які атмосферні сюрпризи, які не промочив вмісту.
 9. Висока екологічна безпека підтверджена сертифікаційно.
 10. Виготовлений з переробленого безпечної сировини, такі коробки - продукт екологічної переробки пластикових «покладів» навколишнього світу.
Замовте в компанії бокси з Екопластик - і станьте на шлях свідомого прогресу.

Геть картон!

Єкопластік FOREVER!
Нас обирають тому що :

Затребуваність в послугах вантажників завжди актуальна, тому що вантажити самостійно, часто нереально. Тому розумно звернутися в спеціальні організації з широким спектром послуг з доставки вантажів і його навантаження і вивантаження.

 • гідні тарифи на вантажоперевезення
 • дбайливо ставимося до майна клієнтів
 • працюємо БЕЗ вихідних
 • надаємо повний спектр послуг вантажоперевезень
 • гарантуємо якісні послуг по первозки будь-якого вантажу
Оренда боксів