• 09:00 - 20:00

  пн - вс

 • В. Житомирська 27

  офіс 27а

Як формується ціна, яка вона буде в 2020-му році

Незважаючи на особливості перевезених і переносите вантажів основна маса замовників обмежується квартирними, офісними, а також виробничими переїздами. Вантажники вже звично беруться за вантаження-вивантаження побутової техніки, меблів, комп'ютеризованого обладнання. Складність виконуваної роботи мінімальна з урахуванням досвіду співробітників компанії, тому ціна формується виходячи з постій формули:

 • кількість вантажників;
 • час виконання переїзду;
 • вдень або вночі.
Мінімальний час замовлення від 2-х годин. Київ велике місто, тому економічно невигідно пропонувати вантажників на 1 годину. Навантаження-розвантаження процес складний і відповідальний, де помилка обійдеться замовнику в крупну суму. Нами вживаються всі заходи безпеки, як вантажу, так і людей його транспортує.

Компанія Move-Team визначила низьку ціну для своїх клієнтів в розмірі 100 грн. / Год. Сюди входить: прибуття робітників, їх страховка, час, віддаленість від Києва. Але варто враховувати, що передбачається проста для виконання послуга. Якщо замовнику заздалегідь відомо про особливості вантажу, що перевозиться, то такі нюанси розглядаються індивідуально. Навіть в квартирному переїзді можна зіткнутися з габаритними речами: широкий плазмовий телевізор, велика душова, домашній спортзал.

Фактори, що збільшують ціну замовлення вантажників

 1. Додатковий вагу: понад норму.
 2. Поверхове підняття вантажу.
 3. Робота з крихкими речами.
 4. Негабаритні предмети.
 5. Час роботи вантажників.
У Києві або за містом. Додаткові послуги можна заздалегідь обговорювати з оператором компанії Move-Team, що дає можливість краще зорієнтуватися за ціною. Понад годинник дозволяють виконати більший обсяг робіт, але призводить до збільшення вартості. Крім іншого надаються вантажники в нічний час: ідеальний варіант виконати переїзд офісу без відриву співробітників від роботи. Нічний тариф оплачується окремо.

Зміна ціни з 2017 по 2020 рік

2017

старт цін від 70 грн. за послугу вантажників в умовах відносної стабільності ..

2018

вартість від 80 грн. за виклик при зростанні економіки.

2019

ціна за годину переїзду від 100 грн., що пов'язують зі зниженням споживчого попиту

2020

вартість від 100 грн. / год: оптимальна собівартість для компаній і замовників в умовах глобальної економічної кризи.

 

Графік відображає ситуацію на ринку вантажоперевезень з урахуванням економічної обстановки в країні. Підвищення вартості послуг вантажників - це необхідний захід дотримання конкурентоспроможного ринку. Клієнти в свою чергу отримують більш якісні послуги і високі страхові ризики, які дозволяють довіряти третім особам перевезення дорогих товарів особистого, а також комерційного значення.
Нас обирають тому що :

Затребуваність в послугах вантажників завжди актуальна, тому що вантажити самостійно, часто нереально. Тому розумно звернутися в спеціальні організації з широким спектром послуг з доставки вантажів і його навантаження і вивантаження.

 • гідні тарифи на вантажоперевезення
 • дбайливо ставимося до майна клієнтів
 • працюємо БЕЗ вихідних
 • надаємо повний спектр послуг вантажоперевезень
 • гарантуємо якісні послуг по первозки будь-якого вантажу
 • швидка подача авто